Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
20 z 20 (100%)
Data publikacji listy
2018-02-26 08:28:26
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Laura
Lunk
100
100
100%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
2
Jeremi
Zgrzywa
100
100
100%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
3
Emanuel
Kotok
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
4
Filip
Pianowski
96
100
96%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
5
Dustin
Kalisch
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
6
Sabina
Kusz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
7
Jonatan
Jabłoński
92
100
92%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
8
Kinga
Wlaźlak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
9
Wojciech
Fila
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
10
Oliwia
Oleksyn
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
11
Laura
Prończuk
88
100
88%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
12
Zuzanna
Wieczorek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
13
Jakub
Kramarzewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
14
Nikola
Kubiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
15
Piotr
Przybylski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
16
Jakub
Szawelski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
17
Jennifer
Sossong
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
18
Julia
Sulmińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
19
Dominik
Łuczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
20
Julia
Kowalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników