Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
36 pkt z 40 pkt (90%)
Zakwalifikowani
16 z 82 (19.5%)
Data publikacji listy
2018-05-17 09:39:34
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anna
Drapała
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
2
Gaja
Marcinkowska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Agata
Asztemborska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Inez
Bakalarczyk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
5
Dominika
Cieślik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Hanna
Gnyp
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
7
Zuzanna
Ignaczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
8
Dominik
Kaczmarek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
9
Anastazja
Malajka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
10
Emilia
Fularz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Weronika
Nowak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Julia
Szenwald
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Nadzieja
Krawiec
36
40
90%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
14
Julia
Korochoda
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
15
Julia
Leśniewska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Dominika
Moszczyńska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Hanna
Łączkowska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Martyna
Bobowska
32
40
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Bartosz
Borowiec
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
20
Zuzanna
Deręgowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Michał
Janecki
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Marzena
Kapusta
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
23
Sabina
Kusz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
24
Kornelia
Świdzińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
25
Jakub
Janas
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
26
Katarzyna
Szwarc
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Agata
Świątek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Szymon
Kałużny
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Rozalia
Kinal
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Katarzyna
Nowicka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
31
Anna
Patrzała
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
32
Maria
Ziemek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
33
Mateusz
Gądek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Maja
Zaucha
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
35
Karolina
Kinal
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Fabian
Kobierowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Julia
Przybylak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Hanna
Irska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
39
Amelia
Jarosz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Julia
Lipska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Bartosz
Rubczyński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
42
Piotr
Kozak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
43
Maja
Trębicka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Hanna
Ważna
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Klaudia
Kaczmarek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
46
Martyna
Mierzwiak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
47
Weronika
Mikoś
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
48
Karolina
Sadowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Barbara
Stasiuk
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
50
Aleksandra
Tychanycz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Paweł
Szkwir
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
52
Zuzanna
Grygiel
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Julia
Widz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Stanisław
Szulc
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Małgorzata
Kusiak
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie , Smardzewo
Rejon 2
56
Michał
Adamiak
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
57
Nina
Sługocka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Gabriel
Dołęga
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
59
Zofia
Wajdzik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Kinga
Hładka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Agnieszka
Warzywoda
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Justyna
Musiał
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
63
Dawid
Ławrzyniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
64
Adrian
Michalski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Maciej
Piotrowski
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Emilia
Szatkowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
67
Katarzyna
Szymszon
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
68
Aleksandra
Tabor
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
69
Paweł
Amborski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
70
Kamila
Talacha
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Szczepan
Macholak
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Amelia
Ostrowska
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Marcelina
Sthrel
24
40
60%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Hanna
Tarasiewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
75
Zuzanna
Twardowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Bartosz
Wacławiak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
77
Julita
Łotyszonek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Weronika
Wałukiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
79
Piotr
Przybylski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
80
Małgorzata
Jastrzębska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Julia
Dąbrowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
82
Klaudia
Głodowicz
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników