Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
31 pkt z 40 pkt (78%)
Zakwalifikowani
3 z 25 (12%)
Data publikacji listy
2018-02-05 14:53:37
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Miłosz
Ziółkowski
37
40
92.5%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
2
Joachim
Wanago
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
3
Katarzyna
Kulesz
32
40
80%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
4
Wiktoria
Cios
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
5
Alicja
Głowacka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
6
Cyprian
Jurkowski
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
7
Emilia
Klawińska
23
40
57.5%
Gimnazjum , Kowalów
Rejon 3
8
Gabriel
Stasiłowicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
9
Amelia
Czarnecka
23
40
57.5%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
10
Damian
Garnis
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
11
Bartłomiej
Nowogram
22
40
55%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
12
Jan
Winiarski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
13
Julia
Cholewa
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
14
Marcin
Chabza
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
15
Filip
Jurkiewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
16
Mateusz
Radziszewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
17
Jakub
Forgacz
20
40
50%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
18
Wiktoria
Mańka
20
40
50%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
19
Ewa
Kuczma
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
20
Michalina
Grontkowska
16
40
40%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
21
Paweł
Cieślak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
22
Wiktoria
Samulska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
23
Michał
Medeński
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
24
Mikołaj
Chilimończyk
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
25
Szymon
Żukrowski
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum , Kowalów
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników