Wyniki: Historia (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
31 pkt z 40 pkt (78%)
Zakwalifikowani
39 z 288 (13.5%)
Data publikacji listy
2018-02-05 14:53:37
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Aleks Grzegorz
Madzelan
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
2
Marcel
Kaczmarczyk
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Miłosz
Ziółkowski
37
40
92.5%
Publiczne Gimnazjum , Rzepin
Rejon 3
4
Wojtek
Krawczyk
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Sebastian
Nowak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
6
Wojciech
Górniewicz
35
40
87.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
7
Michał Piotr
Kalinowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Joachim
Wanago
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
9
Maksymilian
Pogoda
35
40
87.5%
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Mateusz
Bronisz
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Kacper
Cieślak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
12
Robert
Pasiewicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
13
Mikołaj
Szawerda
34
40
85%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
14
Natalia
Kamińska
34
40
85%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
15
Dominik
Witek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
16
Jakub
Sikora
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
17
Bartłomiej
Marchelek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
18
Konrad
Kowalczyk
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Kacper
Galent
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
20
Katarzyna
Kulesz
32
40
80%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
21
Aleksandra
Opalińska
32
40
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
22
Martyna
Morawska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
23
Kamil
Marek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
24
Jakub
Oleksa
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
25
Jakub
Olkisz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Szymon
Pniewski
32
40
80%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
27
Igor
Walęsiak
32
40
80%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
28
Krzysztof Karol
Dryjas
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
29
Łukasz
Garczyński
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
30
Maja
Jaśkiewicz
31
40
77.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
31
Marta Anna
Błaszczyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Cezary
Kaczmarek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
33
Weronika
Olejnik
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
34
Jakub Beniamin
Nowicki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
35
Michał
Sikora
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
36
Dominik
Sędziak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
37
Miłosz
Szkolny
31
40
77.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
38
Oskar
Korszun
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Mateusz
Żok
31
40
77.5%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
40
Zuzanna
Badura
30
40
75%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
41
Jakub
Teszbir
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
42
Nikola
Czechowicz
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Adrian Jan
Chudzik
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
44
Szymon
Grochowski
29
40
72.5%
Gimnazjum , Jasień
Rejon 6
45
Michał
Krzemiński
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
46
Marek
Lamch
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
47
Kacper Marcel
Makarowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Jakub
Zieliński
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
49
Adrian
Staszewski
28
40
70%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Weronika
Wożniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
51
Kacper
Dziok
28
40
70%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
52
Sławomir
Malik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Karolina
Polańska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
54
Anna
Reczyńska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
55
Julia
Śmierciak
27
40
67.5%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
56
Dawid
Guszpit
27
40
67.5%
Gimnazjum , Jasień
Rejon 6
57
Dawid
Konieczko
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
58
Julia
Pawliszyn
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
59
Laura
Szadkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
60
Maksymilian
Chmieliński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Jakub
Stodolski
26
40
65%
Gimnazjum , Jasień
Rejon 6
62
Szymon
Grzybowski
26
40
65%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Jędrzej
Pacek
26
40
65%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
64
Natasza Aleksandra
Pilarska-Korczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
65
Paulina
Sokołowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
66
Kornel
Kurowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
67
Agnieszka
Szymankiewicz
25
40
62.5%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Izabela
Budakowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
69
Wiktoria
Cios
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
70
Maksymilian
Szułcik
25
40
62.5%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
71
Filip
Wielgosz
25
40
62.5%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
72
Alicja
Głowacka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
73
Maksymilian
Gruszczyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Marcin
Kociołek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
75
Daniel
Śmigielski
25
40
62.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
76
Maja
Szutta
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Adrian
Burek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Antoni Michał
Dziedzic
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
79
Martyna
Gil
24
40
60%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
80
Mateusz
Rotarski
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
81
Oliwia
Różewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
82
Emilia
Ćwik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
83
Paweł
Łaskarzewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
84
Bartosz
Żarkowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
85
Amelia
Czarnecka
23
40
57.5%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
86
Juliusz
Duraj
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
87
Dawid
Kropski
23
40
57.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
88
Szymon
Popadiuk
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Mateusz
Jeziorny
23
40
57.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
90
Emilia
Klawińska
23
40
57.5%
Gimnazjum , Kowalów
Rejon 3
91
Damian
Nguyen Ba
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
92
Piotr
Stojecki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
93
Cyprian
Jurkowski
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
94
Weronika Wiktoria
Ryś
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Wiktoria
Szaciłło
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
96
Gabriel
Stasiłowicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
97
Natalia
Szczepankiewicz
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
98
Szymon
Wojtasik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
99
Jakub Michał
Zbroniec
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
100
Jan
Winiarski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
101
Jakub
Adamowicz
22
40
55%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
102
Julia
Cholewa
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
103
Aleksandra
Hurny
22
40
55%
Publiczne Gimnazjum w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
104
Paweł
Sym
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
105
Franciszek
Baliński
22
40
55%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
106
Damian
Garnis
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
107
Bartosz
Jałkiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
108
Amelia
Witczak
22
40
55%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
109
Grzegorz
Krzykawski
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
110
Szymon
Sikora
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
111
Julia
Masiak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
112
Bartłomiej
Nowogram
22
40
55%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
113
Aleksandra
Pacześna
22
40
55%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
114
Apolonia
Lenckosz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
115
Hanna
Mikołajczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
116
Remigiusz
Szul
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Marcin
Chabza
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
118
Bryan
Gackowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
119
Filip
Jurkiewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
120
Błażej
Basaj
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
121
Jakub
Rosolski
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
122
Patryk
Dylewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
123
Adrianna
Magiełda
21
40
52.5%
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
124
Mateusz
Sobkowiak
21
40
52.5%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
125
Mateusz
Radziszewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
126
Sebastian
Zimoląg
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
127
Jadwiga
Krzyżanowska
21
40
52.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
128
Kacper
Cyganiak
21
40
52.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
129
Olga
Urynowicz
21
40
52.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
130
Jakub Andrzej
Zarzycki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
131
Miłosz Florian
Mesjasz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
132
Bartosz
Nowak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
133
Dawid
Pawłowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Patrycja
Popławska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
135
Tomasz
Pindel
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
136
Sławomir
Szpilman
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
137
Maciej
Byczko
20
40
50%
Gimnazjum , Jasień
Rejon 6
138
Adam
Naumiec
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
139
Piotr
Cieślak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
140
Kamila
Glaser
20
40
50%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
141
Wiktoria
Mańka
20
40
50%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
142
Aleksander
Stachów
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
143
Jakub
Forgacz
20
40
50%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
144
Agata
Ogrodniczuk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
145
Filip
Raduj
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
146
Oliwier
Butycz
19
40
47.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
147
Michał
Moczulski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
148
Norbert
Tomaszewski
19
40
47.5%
Publiczne Gimnazjum w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
149
Alicja
Dudkiewicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
150
Łukasz
Klimas
19
40
47.5%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
151
Dominik
Filuś
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
152
Dominik
Kominek
19
40
47.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
153
Aleksandra
Libert
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
154
Agata
Mankiewicz
19
40
47.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
155
Kacper
Pepłowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
156
Iga
Tarabuła
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
157
Robert
Kaczmarek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
158
Damian Sebastian
Kuźnik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
159
Paulina
Raczykowska
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
160
Szymon
Francuzik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Jan
Ratajski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Natalia
Rutkowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
163
Daniel
Bocheński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
164
Jakub
Czekałowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
165
Paweł
Rączkowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
166
Dawid
Bochoń
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
167
Maciej
Bębenek
18
40
45%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
168
Szymon
Delak
18
40
45%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
169
Gabriela
Kirmiel
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
170
Kacper
Obuchowicz
18
40
45%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
171
Liwia
Roszak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
172
Karol
Nowak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
173
Jan
Siemaszko
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
174
Kacper
Janus
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
175
Ewa
Kuczma
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
176
Adriana
Kołata
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
177
Kornelia
Lesiewicz
17
40
42.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
178
Filip
Staszkowian
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Wiktor
Ostrowski
17
40
42.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Nikola
Krużyńska
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
181
Maja Agnieszka
Tkaczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
182
Kaja Maria
Buczyńska
16
40
40%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Paweł
Cieślak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
184
Hubert
Litwin
16
40
40%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
185
Gabriela
Napierała
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
186
Michalina
Grontkowska
16
40
40%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
187
Adam
Tarnowski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
188
Martyna
Klaczak
16
40
40%
Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
189
Jakub Mateusz
Pawłowski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
190
Wiktoria
Samulska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
191
Michał
Medeński
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
192
Grzegorz Paweł
Błaszczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
193
Wiktoria
Chopcian
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
194
Adrian
Grochowski
15
40
37.5%
Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
195
Klaudia
Pokryszka
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
196
Nicola
Komorowska
15
40
37.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
197
Bartłomiej
Bagiński
15
40
37.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
198
Jakub
Jakubik
15
40
37.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
199
Krystian
Szaniawski
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
200
Tatiana
Martyniuk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
201
Maciej
Rzepski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
202
Kamil
Jaworski
15
40
37.5%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
203
Ewaryst
Kowalczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
204
Martika
Pośnik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
205
Bartosz
Smak
15
40
37.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Jan
Szymański
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
207
Patrycja Marta
Wróbel
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
208
Aleksander
Łukaszewicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
209
Dominik
Ficner
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
210
Alicja
Hornicka
14
40
35%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
211
Mikołaj
Jóskowiak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
212
Michał
Filipowicz
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
213
Jędrzej
Klimaszewski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
214
Paulina
Nowaczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
215
Michał
Puszkarz
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
216
Weronika
Tyl
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
217
Kasper
Śmigielski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
218
Alina Wiktoria
Kobyłecka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
219
Bartosz
Mosakowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
220
Justyna
Czyż
14
40
35%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
221
Jakub
Orchowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
222
Dawid
Oleszkiewicz
14
40
35%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
223
Remigiusz
Laska-Walczak
13
40
32.5%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Wojciech
Wojewoda
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
225
Oliwia
Bok
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
226
Mateusz
Buchal
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
227
Zuzanna
Kaczmar
13
40
32.5%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
228
Emilia
Kapłon
13
40
32.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
229
Jakub
Kądziela
13
40
32.5%
Zespół Edukacyjny w Brójcach Gimnazjum , Brójce
Rejon 2
230
Gabriela Halina
Matkowska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
231
Jakub
Maciejewski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
232
Julita
Michalak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
233
Daria
Urbanowicz
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
234
Kamila
Kurowska
13
40
32.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
235
Filip
Niebieszczański
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
236
Filip
Paprocki
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Mateusz
Pierzchała
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
238
Sławomir
Stojanowski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
239
Julia
Hendrysiak
13
40
32.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
240
Jan
Kiraga
12
40
30%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
241
Aleksandra
Banaszek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
242
Gabriela
Bilińska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
243
Franciszek
Pawłowski
12
40
30%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
244
Kosma
Didłuch
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
245
Adam
Husar
12
40
30%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
246
Hubert
Kowalewski
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
247
Dawid
Naraziński
12
40
30%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
248
Weronika
Piaskowska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
249
Wiktoria
Żelek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
250
Szymon
Wojtuń
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
251
Michał
Zapała
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
252
Adam
Gabryel
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
253
Oliwia
Andrys
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
254
Jakub
Baranowski
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
255
Mikołaj
Chilimończyk
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
256
Jakub
Laurentowski
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
257
Maja
Jągowska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
258
Igor
Kitliński-Czabator
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
259
Jakub
Krzywniak
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
260
Szymon
Kaczmarek
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
261
Wiktoria
Ościak
10
40
25%
Gimnazjum w Grabiku , Grabik
Rejon 6
262
Michał
Kujawa
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
263
Wiktoria
Popiel
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
264
Michał
Rysiewicz
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
265
Michał
Sala
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
266
Dawid
Stępień
10
40
25%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
267
Alicja
Giżycka
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
268
Iwona
Grad
9
40
22.5%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
269
Julia
Wlazło
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
270
Jakub
Powąska
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
271
Bartłomiej
Kapuśniak
8
40
20%
Szkoła Podstawowa , Lubięcin
Rejon 4
272
Klaudia
Kowalewska
8
40
20%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
273
Julia
Wolnik
6
40
15%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Michalina
Treszczyńska
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Julia
Nowodworska
4
40
10%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
276
Filip
Jędrasiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
277
Kaja
Czwojda
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
278
Grzegorz Robert
Jaciubek
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
279
Miłosz
Krzysiek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
280
Weronika
Łuczak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
281
Szymon
Żukrowski
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum , Kowalów
Rejon 3
282
Maciej
Hojka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
283
Filip
Dąbrowski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
284
Jakub
Kosiński
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum w Grabiku , Grabik
Rejon 6
285
Stanisław
Kinal
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
286
Oliwia
Królikowska
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
287
Patrycja
Rinke
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
288
Mateusz
Wagner
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników