Wyniki: Język Niemiecki (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
42 pkt z 50 pkt (84%)
Zakwalifikowani
14 z 103 (13.6%)
Data publikacji listy
2018-01-24 14:00:38
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Wiktor
Jasiczek
47.5
50
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Weronika
Matkowska
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
3
Marvin
Rutz
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
4
Maja
Stępień
44
50
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Gabriela
Kubacka
44
50
88%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
6
Victoria
Schön
43.5
50
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
7
Laura
Hoidn-Nowak
43
50
86%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
8
Maja
Szutta
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Olivia
Bimek
42.5
50
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
10
Bartosz
Oniszczuk
42
50
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Natasza
Pilarska- Korczak
42
50
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Jan
Moroch
42
50
84%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
13
Zuzanna
Uljasz
42
50
84%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Julia
Adamczak
42
50
84%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Maximilian
Heinrichs
40.5
50
81%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
16
Tamara
Murzyńska
40.5
50
81%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Jonas
Strecker
40.5
50
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Julia
Drzewoska
40
50
80%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
19
Patrycja
Sosnowska
40
50
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
20
Daria
Sznajderowicz
40
50
80%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
21
Sabina
Żylicz
39.5
50
79%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
22
Hanna
Jędraszewska
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Bartosz
Cichowski
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
24
Jakub
Malinowski
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
25
Christian
Gericke
39
50
78%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
26
Wiktoria
Moskaljuk
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
27
Allan
Beier Costa
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Maja
Grodzka
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Natasza
Osińska
37.5
50
75%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
30
Oliwier
Butycz
37.5
50
75%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
31
Mirjam
Heck
37
50
74%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Karol
Malejko
37
50
74%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Natalia
Szewczyk
37
50
74%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Beata
Kęszczyk
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
35
Amelia
Kostecka
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Natalia
Reszkowska
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Marcel
Janicki
35.5
50
71%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
38
Sabina
Kaczmarek
35.5
50
71%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
39
Eliasz
Marchut
35.5
50
71%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
40
Patryk
Pasierski
35.5
50
71%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
41
Michał
Pitala
34
50
68%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
42
Bartosz
Paździerski
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
43
Katarzyna
Sobczyk
34
50
68%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
44
Joachim
Wanago
34
50
68%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
45
Zbigniew
Warsztocki
34
50
68%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
46
Oliwia
Balcerzak
33.5
50
67%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
47
Gabriela
Szajek
33
50
66%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Jakub
Bakalarz
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
49
Kordian
Fechner
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
50
Wiktoria
Cichańska
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
51
Aleksandra
Zborowska
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
52
Nadia
Wojciechowska
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
53
Daria
Futryk
31
50
62%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Jordy
Henkens
30
50
60%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
55
Julia
Ignyś
30
50
60%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
56
Vanessa
Spichała
30
50
60%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
57
Agata
Oleszczuk
30
50
60%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Krzysztof
Sosnowski
30
50
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
59
Martin
Wilkens
30
50
60%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
60
Aleksandra
Urban
29.5
50
59%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
61
Aleksandra
Marczyńska
29.5
50
59%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Wiktoria
Bądzielewska
29
50
58%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
63
Marek
Weryk
29
50
58%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
64
Piotr
Żurawski
29
50
58%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
65
Oliwia
Mostowska
28.5
50
57%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
66
Ada
Majgat
28
50
56%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Jan
Kropius
28
50
56%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Mateusz
Marcińczak
28
50
56%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Patrycja
Abramowicz
27.5
50
55%
Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
70
Paulina
Tyszkiewicz
27.5
50
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Agata
Biernacka
27
50
54%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
72
Igor
Matras
27
50
54%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
73
Oliwia
Rataj
26
50
52%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
74
Karolina
Sawińska
26
50
52%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
75
Wiktoria
Wieczorek
26
50
52%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
76
Dawid
Hajduk
26
50
52%
Prywatne Gimnazjum O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Gabriela
Sokołowska
26
50
52%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
78
Jędrzej
Masina
25
50
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Anastazja
Vorwerk
25
50
50%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
80
Kornela
Benesz
24
50
48%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
81
Iga
Jabłonowska
24
50
48%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
82
Weronika
Stróżewska
24
50
48%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
83
Zuzanna
Świergocka
24
50
48%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Sara
Herniak
23.5
50
47%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
85
Oliwia
Konieczna
23.5
50
47%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Miłosz
Trojanowski
23
50
46%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
87
Marek
Siciński
22.5
50
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
88
Zuzanna
Barna
22
50
44%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
89
Maciej
Frąszczak
22
50
44%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
90
Michał
Pluta
22
50
44%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Maja
Kaczorowska
21.5
50
43%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
92
Małgorzata
Kucharska
21.5
50
43%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
93
Katarzyna
Pawlicka
21.5
50
43%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Mateusz
Czerwiński
21
50
42%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Tomasz
Onichimowski
21
50
42%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
96
Aleksandra
Osiecka
20.5
50
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
97
Wiktoria
Chopcian
20
50
40%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
98
Emilia
Żelazek
19
50
38%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
99
Mateusz
Gadalski
18
50
36%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
100
Alicja
Adam
14
50
28%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
101
Jakub
Kowalczyk
nieobecny/a
50
--
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
102
Lidia
Milczanowska
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
103
Karolina
Mikos
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników