Wyniki: Język Angielski (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
52 z 323 (16.1%)
Data publikacji listy
2018-01-31 14:44:10
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Janus
39
40
97.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
2
Dagmara
Pawłowska
39
40
97.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Daria
Golis
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
4
Zuzanna
Kaczmarska
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Magda
Szymańska
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Apolonia
Borodziej
38
40
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Natalia
Michalewska
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Olga
Olejnik
38
40
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Łukasz
Zmuda
38
40
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Konrad
Masztalerz
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
11
Anita
Benysek
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
12
Hanna
Chorążyczewska
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Jacek
Kowalski
37
40
92.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jakub
Komorowski-Marcjan
37
40
92.5%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
15
Karol
Weryszko
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Daria
Ziernik
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Jakub
Łojko
37
40
92.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
18
Bartek
Marchelek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
19
Wojciec
Mielec
36
40
90%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
20
Pola
Smolińska
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Franciszek
Pawłowski
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
22
Igor
Pająk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Klaudia
Szewczyk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
24
Tobiasz
Matuszak
36
40
90%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Bartosz
Smak
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Marta
Suszka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Denis
Szoppe
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Bartosz
Juszczak
36
40
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
29
Bartosz
Guźniczak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
30
Mateusz
Bronisz
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Maja
Mazurkiewicz
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Barbara
Bicka
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Jakub
Miszczyk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
34
Jowita
Opat
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
35
Max
Romanowski
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Damian
Wagiła
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
37
Zuzanna
Łukasiewicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Weronika
Łuszczewska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Nikola
Orefice
35
40
87.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
40
Igor
Walęsiak
35
40
87.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
41
Hanna
Cholewa
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Anna
Czarnecka
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
43
Mykyta
Donets
34
40
85%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
44
Karolina
Koszela
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
45
Michał
Pitala
34
40
85%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
46
Maksymilian
Wojdyło
34
40
85%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Marcel
Siemion
34
40
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
48
Maja
Stępień
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Sara
Studzińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Brodach , Brody
Rejon 5
50
Paweł
Lechocki
34
40
85%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
51
Zuzanna
Maszewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
52
Jakub
Warowy
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
53
Barbara
Chlamtacz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Wiktor
Kamiński
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
55
Julia
Gwadera
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
56
Maksymilian
Jażewicz
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
57
Patryk
Kuźmicz
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
58
Maja
Saracyn
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
59
Szymon
Popadiuk
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Natalia
Naso
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Julia
Moszkowicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
62
Kacper
Baksalary
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
63
Bartłomiej
Benda
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Paulina
Kaczyńska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Anna
Karczewska
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Aleksandra
Knefel
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
67
Radosław
Ordecki
32
40
80%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Klaudia
Korsak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
69
Filip
Kramarz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Karolina
Krzyż
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Adrian
Rudnicki
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Weronika
Lech
32
40
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
73
Antoni Michał
Dziedzic
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Szymon
Rutkowski
32
40
80%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
75
Karolina
Sokołowska
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Szymon
Szeląg
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
77
Szymon
Wojas
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
78
Wojciech
Żywicki
32
40
80%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
79
Julia
Woźniak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
80
Filip
Banasiak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
81
Wiktoria
Zawodniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
82
Michał
Kalinowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
83
Eryk
Styczyński
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
84
Łukasz
Dubec
31
40
77.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
85
Mikołaj
Krawiec
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
86
Piotr
Okunowski
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
87
Zuzanna
Owczarek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
88
Stanisław
Krumplewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
89
Tomasz
Surowiec
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
90
Mikołaj
McMurray
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
91
Franciszek
Moszczuk
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
92
Karolina
Słotosch
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
93
Olaf
Bykowski
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Maurycy
Demidowicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Łukasz
Niziński
31
40
77.5%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
96
Joachim
Wanago
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
97
Miłosz
Kowalewski
31
40
77.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
98
Marcin
Wieczorek
31
40
77.5%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
99
Oliwier
Borkowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
100
Bartosz
Brudziński
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Małgorzata
Kostrubiec
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Julia
Antczak
30
40
75%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
103
Zofia
Derwich
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
104
Fabian
Gryga
30
40
75%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
105
Sara
Jaworska
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Wiktor
Bralczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
107
Nikola
Krzanowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
108
Laura
Chmiel
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
109
Artur
Niedźwiecki
30
40
75%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
110
Kornel
Krzymowski
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
111
Tymoteusz
Tubis
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
112
Emilia
Walkowiak
30
40
75%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
113
Julia
Łach
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
114
Dominik
Powąski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
115
Krystian
Forgel
30
40
75%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
116
Mateusz
Polito
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Karolina
Będzieszak
29
40
72.5%
Gimnazjum Publiczne , Bytom Odrzański
Rejon 4
118
Mateusz
Kulczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
119
Jagoda
Ziółkowska
29
40
72.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
120
Mirjam
Heck
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Julia
Kościukiewiecz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
122
Stanisław
Marczak
29
40
72.5%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
123
Daria
Piotrowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Maja
Kulczycka
29
40
72.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
125
Zuzanna
Brysz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
126
Maja
Dudkowiak
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Kacper
Klóska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
128
Emilia
Kotlarska
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Aleksander
Giejbo
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
130
Tomasz
Lutkowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
131
Bartek
Pająk
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Maciej
Pawlikowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
133
Ewa
Wasiak
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Aleksander
Wojdyło
29
40
72.5%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
135
Wojciech
Minczuk
29
40
72.5%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
136
Julia
Kierzkowska
28
40
70%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
137
Natalia
Klisowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
138
Blanka
Szczerbińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
139
Adrian
Goral
28
40
70%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
140
Nataniel
Marek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
141
Wiktoria
Szaciłło
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
142
Maja
Jarmolińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Agnieszka
Wartownik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
144
Maja
Witkowska
28
40
70%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Michał
Woźniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
146
Hanna
Śmiejkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
147
Julia
Adamczak
28
40
70%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Julia
Korniak
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
149
Nikola
Kukulska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
150
Zuzanna
Petryszyn
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
151
Joanna
Stężycka
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
152
Olga
Urynowicz
28
40
70%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
153
Bartosz
Kielar
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Laura
Burak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
155
Kamila
Arcab
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
156
Dominika
Zawadzka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
157
Maksymilian
Flis
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
158
Gabriela
Pietrzak
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Michał
Dziedzic
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Bartłomiej
Minetti
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
161
Magdalena
Pamięta
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Agata
Urbanowicz
27
40
67.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
163
Monika
Augustyn
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
164
Mateusz
Borkowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
165
Jędrzej
Dubniewski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
166
Dawid
Hajduk
26
40
65%
Prywatne Gimnazjum O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
167
Kacper
Hartman
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
168
Jakub
Kiklica
26
40
65%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
169
Krzysztof
Kucz
26
40
65%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
170
Julia
Latour
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Maciej
Polenceusz
26
40
65%
Gimnazjum Publiczne , Bytom Odrzański
Rejon 4
172
Mieszko
Kalkowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
173
Zuzanna
Karpińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
174
Kamil
Kozakiewicz
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
175
Joanna
Serniak
26
40
65%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
176
Dawid
Cedzidło
26
40
65%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
177
Mikołaj
Kawka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
178
Dominika
Tarasiewicz
26
40
65%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Wiktoria
Wojciechowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
180
Zofia
Maj
26
40
65%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
181
Weronika
Matkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
182
Alicja
Staśkiewicz
26
40
65%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Jerzy
Borowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
184
Igor
Zieńkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
185
Filip
Niebieszczański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
186
Kornelia
Olesiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
187
Aleksandra
Adamowicz
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
188
Tłuczek
Mateusz
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Michalina
Krasowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
190
Julia
Stachowiak
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
191
Maciej
Dawrzuk
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
192
Jakub
Laurentowski
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
193
Claudia
Karwicka
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
194
Nicola
Komorowska
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Adrianna
Kozłowska
25
40
62.5%
Gimnazjum Publiczne , Bytom Odrzański
Rejon 4
196
Krzysztof
Kromski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
197
Laura
Kuriata
25
40
62.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
198
Jagoda
Rimke
25
40
62.5%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
199
Pola
Sidoruk
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Szymon
Spiżak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
201
Wojciech
Suszko
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
202
Malwina
Woźna
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
203
Aleksandra
Wielgos
25
40
62.5%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
204
Jagoda
Basta
24
40
60%
Gimnazjum Publiczne , Bytom Odrzański
Rejon 4
205
Zuzanna
Gondorek
24
40
60%
Gimnazjum nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
206
Patryk
Cieślik
24
40
60%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
207
Zofia
Domagała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
208
Stanisław
Kinal
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
209
Maja
Bałuszek
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
210
Zuzanna
Klecha
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
211
Jakub
Kieroński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
212
Mateusz
Koleśnikow
24
40
60%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Weronika93
Świderska
24
40
60%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
214
Martyna
Rzadkiewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
215
Maja
Kopczyńska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
216
Aleksandra
Opalińska
24
40
60%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
217
Nina
Ryszczuk
24
40
60%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
218
Wiktoria
Wieczorek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
219
Andżelika
Rudnicka
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
220
Kornel
Zwierzchaczewski
24
40
60%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
221
Mikołaj
Magier
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
222
Maciej
Dera
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
223
Maja
Marciniak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
224
Laura
Hoidn-Nowak
23
40
57.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
225
Aleksander
Balak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
226
Szymon
Kołtko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
227
Gabriela
Matkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
228
Jakub
Olejniczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
229
Jakub
Zarzycki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
230
Tamara
Ostrowska
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
231
Wiktoria
Sawicka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
232
Michał
Sylwestrzak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
233
Dominik
Jaskowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
234
Aleksandra
Śmietana
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
235
Alicja
Górczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
236
Natalia
Szcześniak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
237
Kamil
Tracz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
238
Aleksandra
Bruchajzer
22
40
55%
Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
239
Wanessa
Kozłowska
22
40
55%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
240
Katarzyna
Rzepa
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
241
Monika
Serafińska
22
40
55%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
242
Martyna
Nowak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
243
Weronika
Piaskowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
244
Łukasz
Bogdanowicz
21
40
52.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
245
Hanna
Klincewicz
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego w Słubicach , Słubice
Rejon 3
246
Zuzanna
Konys
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
247
Lena
Maciejewska
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
248
Maciej
Ibrahim
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
249
Zuzanna
Rosler
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
250
Bartosz
Oleksa
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
251
Małgorzata
Kucharska
20
40
50%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
252
Michał
Górny
20
40
50%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
253
Mateusz
Szwarc
20
40
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
254
Karol
Rumieniecki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
255
Kamil
Bereżański
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
256
Natalia
Roskwitalska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
257
Emilia
Semań
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
258
Amelia
Wojciechowska
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
259
Klaudia
Kowalewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
260
Michał
Wijas
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
261
Łukasz Mikołaj
Saran
20
40
50%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
262
Aleksandra
Milewska
19
40
47.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
263
Karolina
Gdula
19
40
47.5%
Gimnazjum nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
264
Adam
Jankowiecki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
265
Karolina
Kromska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
266
Szymon
Szewczyk
19
40
47.5%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
267
Zuzanna
Jabłońska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
268
Zuzanna
Mistoń
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
269
Julia
Stalińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
270
Antoni
Wilk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
271
Klaudia
Styś
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
272
Kinga
Rutz
19
40
47.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
273
Michał
Misztal
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
274
Patrycja
Stein
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
275
Mikołaj
Brzeziński
18
40
45%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
276
Jakub
Romanowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
277
Mateusz
Winiarski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
278
Kacper
Wojdyła
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
279
Wiktoria
Orzeł
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
280
Olivia
Pach
17
40
42.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
281
Zuzanna
Rauchut
17
40
42.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
282
Patrycja
Szczerbanowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
283
Karolina
Szczepaniak
17
40
42.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
284
Wiktoria
Milej
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
285
Julia
Wysocka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
286
Małgorzata
Józefowicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
287
Matylda
Serwa
16
40
40%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
288
Sandra
Nowacka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
289
Jakub
Sobkowiak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
290
Sara
Walkowiak
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Lubrza
Rejon 2
291
Michał
Wardęga
15
40
37.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
292
Jakub
Mazur
15
40
37.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
293
Ines
Muszyńska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
294
Helena
Cegiełka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
295
Jacek
Fijałkowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
296
Maciej
Szymczyk
14
40
35%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
297
Łukasz
Budny
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
298
Kacper
Kaczmarek
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
299
Mateusz
Zboralski
14
40
35%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
300
Klaudia
Muła
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
301
Jakub
Jańczak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
302
Kacper
Wajda
12
40
30%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
303
Aleksandra
Dzierżawska
12
40
30%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
304
Marlena
Reguła
11
40
27.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
305
Marek
Siciński
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
306
Grzegorz
Szymański
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
307
Oskar
Kieroński
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
308
Magda
Tomczak
9
40
22.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
309
Aleksandra
Antoszewska
8
40
20%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
310
Patryk
Baranowski
7
40
17.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
311
Roksana
Baziak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
312
Nikodem
Latuszek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
313
Mateusz
Judziński
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
314
Aleksandra
Stachowiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
315
Cezary
Nowak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
316
Kornelia
Szydło
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
317
Kacper
Rębas
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
318
Klaudia
Stanecka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
319
Angelika
Katyńska
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum im. Noblistów Polskich , Szlichtyngowa
Rejon 4
320
Nikola
Niwińska
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum Publiczne , Bytom Odrzański
Rejon 4
321
Amelia
Sawicka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
322
Wiktoria
Sochacka
nieobecny/a
40
--
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
323
Daria
Korzeniewska
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników