Wyniki: Biologia (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
27
Próg kwalifikujący
23 pkt z 27 pkt (85%)
Zakwalifikowani
19 z 70 (27.1%)
Data publikacji listy
2018-01-24 10:55:45
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Małgorzata Anna
Bukowska
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Wiktoria
Ziółek
25
27
92.6%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Oskar
Korszun
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Julia Stefania
Moszkowicz
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Julia
Olszańska
25
27
92.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Hanna
Chorążyczewska
24
27
88.9%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Magdalena Wanda
Czajkowska
24
27
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Zuzanna
Petryszyn
24
27
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Karolina Helena
Lisowska
24
27
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Agnieszka
Gazdecka
24
27
88.9%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Mateusz
Wagner
24
27
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Martyna
Stempień
24
27
88.9%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Oskar
Der
23
27
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Nicola
Komorowska
23
27
85.2%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Bartosz
Mikulski
23
27
85.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Julia
Rekut
23
27
85.2%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Magda
Tomczak
23
27
85.2%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
18
Julia
Dobrowolska
23
27
85.2%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
19
Weronika
Wabno
23
27
85.2%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Julita Anna
Krupiczowicz
22
27
81.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Izabela Maria
Czajkowska
22
27
81.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
22
Eliasz
Marchut
22
27
81.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
23
Szymon
Habura
21
27
77.8%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
24
Anna Maria
Łysak
21
27
77.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Martyna Amelia
Kwiatkowska
20
27
74.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Maja
Witczak
20
27
74.1%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
27
Karol
Malejko
19
27
70.4%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Michał
Kowalski
19
27
70.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
29
Aleksandra
Dziaduszek
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Zofia
Maj
18
27
66.7%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
31
Sławomir
Malik
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Wiktoria Maria
Szablewska
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Natasza
Pilarska- Korczak
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Zofia
Polewka
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
35
Paulina
Szeląg
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
36
Grzegorz
Łazicki
18
27
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
37
Wojciech
Gil
17
27
63%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
38
Jakub
Kiklica
17
27
63%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
39
Sylwia
Lipińska
17
27
63%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
40
Jakub
Opanowski
17
27
63%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
41
Mateusz
Żok
17
27
63%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
42
Bartosz
Smak
17
27
63%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Kuba
Malkiewicz
16
27
59.3%
Społeczne Gimnazjum " Szkoła Myślenia Twórczego " , Zielona Góra
Rejon 5
44
Mateusz
Ejsmont
16
27
59.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
45
Jowita
Opat
16
27
59.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
46
Szymon
Rutkowski
16
27
59.3%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
47
Laura
Szadkowska
16
27
59.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
48
Weronika
Świderska
16
27
59.3%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Weronika
Suwała
16
27
59.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
50
Iga
Kuczyńska
15
27
55.6%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
51
Agata
Murzicz
15
27
55.6%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
52
Barbara
Wojtaszek
15
27
55.6%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
53
Michalina
Frąckowiak
15
27
55.6%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
54
Jagoda
Ziółkowska
15
27
55.6%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
55
Filip
Markulak
14
27
51.9%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Krzysztof
Kromski
14
27
51.9%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
57
Gabriela
Wajzer
14
27
51.9%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Anna
Kulik
14
27
51.9%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
59
Justyna
Kisielewska
13
27
48.1%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
60
Miłosz
Tchorowski
13
27
48.1%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Michał
Wrześniewski
13
27
48.1%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Aneta
Trąkowska
12
27
44.4%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
63
Martyna
Frąckiewicz
11
27
40.7%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Maja
Oleszak
11
27
40.7%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Piotr
Podstawski
11
27
40.7%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Karolina
Szynkura
10
27
37%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
67
Cezary
Makarowicz
10
27
37%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
68
Maja
Sowińska
9
27
33.3%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Dariusz
Ratkowski
8
27
29.6%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
70
Agata
Woźniak
6
27
22.2%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników