Wyniki: Geografia (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
8 z 56 (14.3%)
Data publikacji listy
2018-01-29 14:08:47
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Grzegorz Paweł
Błaszczyk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Amelia
Draga
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
3
Wiktoria
Włodarczyk
36
40
90%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Oskar
Korszun
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Konrad
Kowalczyk
34
40
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Alicja
Świderska
34
40
85%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
7
Damian
Janicki
34
40
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Maciej
Chutko
34
40
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
9
Wojciech
Krawczyk
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Jakub
Olkisz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Zofia Ewa
Pochanke
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Mateusz
Jędrzejewski - Szpak
32
40
80%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Robert
Szpakowicz
32
40
80%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Hubert
Brzoska
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Cezary
Makarowicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
16
Jakub
Zieliński
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
17
Kacper
Klóska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
18
Michał Piotr
Kalinowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Jakub Beniamin
Nowicki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
20
Adrian
Staszewski
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Maciej
Blicharczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
22
Zuzanna
Brysz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
23
Aleksandra
Kalchert
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
24
Roksana
Borowak
28
40
70%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
25
Kinga
Rewaj
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
26
Kosma
Didłuch
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Antoni Michał
Dziedzic
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
28
Dariusz
Ratkowski
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
29
Paulina
Szeląg
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
30
Rozalia
Szkudlarek
26
40
65%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
31
Stanisław
Łuczak
26
40
65%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
32
Mateusz
Tkacz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
33
Antoni
Paluch
25
40
62.5%
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach , Bojadła
Rejon 5
34
Martyna
Grzelak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
35
Patryk
Zjawin
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
36
Zofia
Polewka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
37
Kacper
Rogowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Igor
Stępski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Błażej
Basaj
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
40
Michał
Zapała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
41
Oskar
Hoffamann
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Ines
Muszyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Maciej
Ibrahim
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
44
Agata
Oleszczuk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Szymon
Nabrzuchowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
46
Klaudia
Nowak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
47
Szymon
Szaciłło
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
48
Jakub
Kaźmierczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
49
Mateusz
Tłuczek
18
40
45%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Emilia
Fudali
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
51
Mateusz
Żwir
17
40
42.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Julia
Wolnik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Zuzanna
Świergocka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Błażej
Żarski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
55
Krystian Kamil
Mantura
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
56
Jakub
Kuśmierek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników