Wyniki: Matematyka (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
62 z 325 (19.1%)
Data publikacji listy
2018-02-05 14:53:18
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Miłosz
Rogaliński
40
40
100%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
2
Dariusz
Juryk
39
40
97.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
3
Wojciech
Stuła
39
40
97.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
4
Mateusz
Ejsmont
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
5
Miłosz
Kowalewski
39
40
97.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
6
Szymon
Kozłowski
39
40
97.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
7
Dawid
Nowak
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
8
Marvin
Ruciński
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Zuzanna
Badura
38
40
95%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
10
Mateusz
Klepacki
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
11
Adam
Lewandowski
38
40
95%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
12
Bartosz
Szakiel
38
40
95%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
13
Oliwia
Makuch
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
14
Jakub
Łojko
37
40
92.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
15
Sara
Walczyńska-Góra
37
40
92.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
16
Konrad
Kowalczyk
37
40
92.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Szymon
Słotwiński
37
40
92.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
18
Natalia
Młyńska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
19
Patrycjusz
Pużak
37
40
92.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
20
Aleksandra
Brudna
36
40
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
21
Adrian Jan
Chudzik
36
40
90%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
22
Julita Anna
Krupiczowicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Jacek
Nawlicki
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Filip
Maniarski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
25
Julia
Drzewoska
36
40
90%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
26
Jakub
Kurzawa
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
27
Hanna
Kłosińska
36
40
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
28
Bartłomiej
Pająk
36
40
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Mateusz Stanisław
Sagan
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Konrad
Masztalerz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
31
Oskar
Korszun
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Nicola
Komorowska
35
40
87.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Piotr
Stojecki
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
34
Daria
Urbanowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
35
Tomasz Franciszek
Lutkowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Kacper
Kowalczyk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
37
Dawid
Hylicki
35
40
87.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
38
Katarzyna
Pawłowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
39
Igor
Puchacz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
40
Filip
Banasiak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
41
Julia Anna
Krajewska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Jakub
Malinowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
43
Kacper
Szafratowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
44
Michał
Szklarz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
45
Hanna
Sądej
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
46
Daniel
Grześków
35
40
87.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
47
Dominik
Piątek
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Patrycja
Popławska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
49
Szymon
Delak
34
40
85%
Publiczne Gimnazjum , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
50
Antoni Michał
Dziedzic
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Alicja
Ignasiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
52
Michał Piotr
Kalinowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Eliasz
Marchut
34
40
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
54
Bartosz
Miziewicz
34
40
85%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
55
Michał
Szarłowicz
34
40
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
56
Jakub
Sikora
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
57
Ewa
Stryjewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
58
Robert
Szpakowicz
34
40
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Grzegorz
Jarocki
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Natalia
Koryluk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Agnieszka, Weronika
Wartownik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
62
Julia Karolina
Świątek
34
40
85%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Kacper
Dendewicz
33
40
82.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
64
Iga
Dubiec
33
40
82.5%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Miłosz
Woźny
33
40
82.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
66
Dawid
Gepart
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Emil
Grzybowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
68
Wiktoria
Jaworska
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Maria
Olszowa
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
70
Mateusz Patryk
Polito
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Jan
Siemaszko
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
72
Marcel
Jóźwiak
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
73
Agata
Wojciechowska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
74
Anna
Szymczyk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
75
Maja
Truszczyńska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Cyprian
Jurkowski
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
77
Dominik
Olszta
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Jakub
Sobkowiak
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
79
Eryk
Styczyński
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
80
Michał
Piekutowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
81
Julia
Wysocka
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
82
Patryk
Śniowski
33
40
82.5%
Gimnazjum nr 13 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
83
Marta
Szynkarczuk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
84
Wojciech
Górniewicz
32
40
80%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
85
Emilia
Kapłon
32
40
80%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
86
Juliusz
Duraj
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
87
Dawid
Konieczko
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
88
Kacper
Janus
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
89
Paweł
Kaczmarek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
90
Mateusz
Leńczuk
32
40
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
91
Michał
Wardęga
32
40
80%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
92
Michał
Sikora
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
93
Marta
Suszka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Hubert
Brzoska
32
40
80%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Kornela
Eliasz-Przygoda
31
40
77.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
96
Marek
Gorzelany
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Miłosz
Krzysiek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
98
Paweł
Cieślak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
99
Szymon
Habura
31
40
77.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
100
Aleksandra
Skomra
31
40
77.5%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
101
Danuta
Macioszek
31
40
77.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
102
Wiktoria
Włodarczyk
31
40
77.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
103
Kacper
Galent
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
104
Przemysław
Karkowski
31
40
77.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
105
Cezary
Makarowicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
106
Natalia
Olczyk
31
40
77.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
107
Jakub
Teszbir
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
108
Alicja
Górczak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
109
Julianna
Lemańska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
110
Hanna
Chorążyczewska
30
40
75%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Julia
Hawryluk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
112
Justyna
Bułach
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
113
Maciej
Bębenek
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
114
Krystian
Kurosiński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
115
Małgorzata
Józefowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
116
Kacper
Klóska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
117
Wojciech
Kruczkiewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
118
Nina
Pawłow
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
119
Martyna
Krukowska
30
40
75%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
120
Maciej
Niewiadomski
30
40
75%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
121
Ewa
Patecka
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
122
Aleksandra
Knefel
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
123
Szymon
Grzybowski
30
40
75%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Mateusz
Rotarski
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
125
Michał
Ryżyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
126
Joanna
Stężycka
30
40
75%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
127
Marcel
Janicki
30
40
75%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
128
Jakub
Miszczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
129
Agata
Szylf
30
40
75%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
130
Filip
Wielgosz
30
40
75%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
131
Dawid
Pawłowski
30
40
75%
Gimnazjum nr 13 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Jakub
Żaba
30
40
75%
Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
133
Magdalena
Cichoń
29
40
72.5%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Agnieszka
Cabel
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Jan
Chojnacki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
136
Adam
Dereń
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
137
Jakub
Czebieniak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
138
Aleksandra
Konieczna
29
40
72.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
139
Natalia
Martyniuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
140
Zuzanna
Kozłowska
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
141
Mikołaj
Krawiec
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
142
Mikołaj
Gawryś
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Maksym
Kurczewski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
144
Gabriela
Jachacz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
145
Szymon
Kujawa
29
40
72.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
146
Franciszek
Moszczuk
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 1 , Słubice
Rejon 3
147
Patrycja
Politowicz
29
40
72.5%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
148
Hubert
Nowak
29
40
72.5%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
149
Klaudia
Poźniak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
150
Wanessa
Świerkowska
29
40
72.5%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
151
Krzysztof
Drewniak
29
40
72.5%
Gimnazjum nr 13 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
152
Maciej
Zawistowski
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
153
Paweł
Łastowiecki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
154
Weronika
Bielicz
28
40
70%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
155
Jagoda
Korzeniowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
156
Natalia
Duraj
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
157
Jakub
Chojak
28
40
70%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Marcin
Kociołek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
159
Zofia
Derwich
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
160
Kamil
Kęsik
28
40
70%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
161
Paweł
Malinowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
162
Hanna
Mikołajczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
163
Lidia
Milczanowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
164
Amelia
Bernat
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
165
Adrianna
Pieniek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
166
Michał
Piotrowski
28
40
70%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
167
Patrycja
Rinke
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
168
Kajetan
Rygiel
28
40
70%
Gimnazjum w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
169
Anna
Rzeźniczak
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
170
Michalina
Treszczyńska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Adrianna
Śmietańska
28
40
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
172
Bartosz
Forjasz
28
40
70%
Gimnazjum nr 13 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
173
Aleksandra
Ślipko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
174
Wojciech
Świekatowski
28
40
70%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Julia
Świderska
28
40
70%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
176
Anna
Karczewska
28
40
70%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Konrad
Łebek
28
40
70%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
178
Nina
Chmielewska
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Alicja
Dudkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
180
Jędrzej
Flisiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
181
Eliza
Janus
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
182
Mikołaj
Perka
27
40
67.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
183
Oliwia
Kaniuk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
184
Kamil
Kozłowski
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
185
Adrian
Krasucki
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
186
Łukasz
Zych
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
187
Zuzanna
Kaczmarska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
188
Anna
Kulik
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
189
Paulina
Raczykowska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
190
Tymon
Budzik
27
40
67.5%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
191
Michał
Maciejewicz
27
40
67.5%
Gimnazjum nr 13 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
192
Błażej
Żarski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
193
Kacper
Woźniak
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
194
Wiktoria
Wuzień
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
195
Antoni
Zaborowski
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
196
Hanna
Tujek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
197
Anastazja
Winiarska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
198
Patryk
Zjawin
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
199
Mikołaj
Tyrakowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
200
Łukasz
Baranowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
201
Dominik
Kominek
26
40
65%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
202
Michał
Gulewicz
26
40
65%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
203
Amelia
Draga
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
204
Jakub
Kasperek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
205
Jakub Aleksander
Hypki
26
40
65%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Adrian
Pietrzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
207
Aleksandra
Szczęsny
26
40
65%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
208
Jakub
Swatowski
26
40
65%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Michał
Woźniak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
210
Jakub
Baranowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
211
Inga
Częstochowska
26
40
65%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Dawid
Rybacki
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
213
Mateusz
Cichoń
26
40
65%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
214
Michał
Górny
26
40
65%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
215
Julia
Dobrowolska
26
40
65%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
216
Jakub
Kieroński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
217
Roksana
Winiarska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
218
Kacper
Wapniarz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
219
Maciej
Goździcki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
220
Agnieszka
Pawlak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
221
Jowita
Adamczyk
25
40
62.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
222
Weronika
Prządka
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
223
Emilia
Całko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
224
Nikola
Fabiszewska
25
40
62.5%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
225
Marek
Mazurczak
25
40
62.5%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
226
Jan
Powęski
25
40
62.5%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
227
Bartosz
Niedźwiecki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
228
Wiktoria
Wieczorek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
229
Tamara
Ostrowska
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Dawid
Samulak
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
231
Wojciech
Wojewoda
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
232
Wiktoria
Żarowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
233
Karol Maciej
Weryszko
25
40
62.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Jakub
Kołodziejczak
24
40
60%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
235
Adrian
Faliński
24
40
60%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
236
Oliwia
Jaworska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
237
Piotr
Kuczak
24
40
60%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
238
Mateusz
Żok
24
40
60%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
239
Barbara
Gil
24
40
60%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
240
Dagmara
Grochowiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
241
Klaudia
Majewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
242
Kornela
Murawska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
243
Natalia
Serafin
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
244
Aleksandra
Wierucka
24
40
60%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
245
Kornel
Jesiołkiewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
246
Stanisław
Kilian
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
247
Gabriela
Bojanowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
248
Jakub
Bakalarz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
249
Joanna
Nocuń
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
250
Karolina Agnieszka
Kwiecińska
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
251
Karolina
Bujda
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
252
Malwina
Sytek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
253
Martyna
Borkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
254
Weronika
Gawron
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
255
Michał
Strzała
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
256
Zuzanna
Owczarek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
257
Kacper
Snopek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
258
Jakub
Jabłoński
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
259
Dagmara
Kołodziej
23
40
57.5%
Gimnazjum Dla Młodzieży im. E. Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
260
Kinga
Rutz
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
261
Łukasz Krzysztof
Zmuda
23
40
57.5%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
262
Mateusz
Judziński
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
263
Irmina
Beder
22
40
55%
Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
264
Jakub
Dąbrowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
265
Kacper
Hendzelek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
266
Eliza
Niedzieka
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
267
Julianna
Grysiewicz
22
40
55%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
268
Szymon
Koprowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
269
Jakub
Krawczak
22
40
55%
Gimnazjum Językowe We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
270
Wanda
Nuckowska
22
40
55%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
271
Kacper
Król
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
272
Małgorzata
Kucharska
22
40
55%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
273
Weronika
Olejnik
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
274
Michał
Szymański
22
40
55%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Karina
Stankiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
276
Maciej
Dawrzuk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
277
Dominik
Mucha
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
278
Wiktoria
Skóra
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Tomaszowo
Rejon 6
279
Jagoda
Ziółkowska
21
40
52.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
280
Jakub
Forgacz
21
40
52.5%
Publiczne Gimnazjum , Słońsk
Rejon 3
281
Jakub
Kopydłowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
282
Jakub
Laurentowski
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
283
Kacper
Stankiewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
284
Anna
Wicher
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
285
Mateusz
Tłuczek
21
40
52.5%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
286
Łukasz
Kula
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
287
Julia
Makowiecka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
288
Maciej
Romanowicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
289
Martyna
Szewczyk
20
40
50%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
290
Miłosz
Tchorowski
20
40
50%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
291
Paweł
Szymczyk
20
40
50%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
292
Alan
Szymenderski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
293
Maciej
Prętki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
294
Natalia
Świergiel
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
295
Anna
Fruk
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
296
Alan
Mazur
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
297
Szymon
Pacan
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
298
Kacper
Łątka
19
40
47.5%
Gimnazjum w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
299
Makary
Sierpiński
19
40
47.5%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
300
Szymon
Świtoń
19
40
47.5%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
301
Jagoda
Filipowicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
302
Marcin
Wieczorek
18
40
45%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
303
Miriam
Łakomska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
304
Marcin
Smreczak
18
40
45%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
305
Olexandra
Ziborova
18
40
45%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
306
Marta
Bartczak
17
40
42.5%
Gimnazjum w Grabiku , Grabik
Rejon 6
307
Maja
Januszewska
17
40
42.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
308
Jakub
Eliasz
17
40
42.5%
Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Siedlisko
Rejon 4
309
Karol
Nowak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
310
Kinga
Dowjat
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
311
Kacper
Fabiański
16
40
40%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
312
Adrian
Goral
16
40
40%
Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
313
Patryk
Popiół
15
40
37.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
314
Wojciech
Płoński
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
315
Błażej Henryk
Łabędzki
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
316
Oliwier
Borkowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
317
Anita
Benysek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
318
Karol
Malejko
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
319
Klaudia
Owczarzak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
320
Agata
Rawska
nieobecny/a
40
--
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
321
Jakub
Rój
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
322
Kornelia
Szydło
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
323
Aleksandra
Franczyk
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
324
Iga
Fornal
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
325
Olga
Podyma
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników