Wyniki: Fizyka (Gimnazjum) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
6 z 26 (23.1%)
Data publikacji listy
2018-01-25 09:00:32
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dominik
Olszta
57
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Hanna
Sądej
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
3
Mateusz
Klepacki
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
4
Michał
Ryżyk
51
60
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
5
Anna
Szymczyk
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
6
Aleksandra
Benowska
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Dawid
Pawłowski
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Weronika
Matkowska
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
9
Gabriela
Morel
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Michał
Piekutowski
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
11
Alicja
Ignasiak
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
12
Julia
Wysocka
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
13
Stanisław
Kinal
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
14
Michał
Grzyb
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Bartosz
Forjasz
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Jakub
Sobkowiak
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
17
Paulina
Sztama
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Jakub
Miszczyk
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
19
Aleksander
Prokopowicz
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
20
Agnieszka
Tułacz
30
60
50%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
21
Tomasz
Pindel
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
22
Martyna
Żołędź
24
60
40%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
23
Marcin
Wieczorek
22
60
36.7%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
24
Maciej
Prętki
21
60
35%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
25
Aleksandra
Smolińska
14
60
23.3%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
26
Bartłomiej
Minetti
13
60
21.7%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników