Wyniki: Fizyka (Gimnazjum) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
21 z 138 (15.2%)
Data publikacji listy
2018-01-25 09:00:32
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Kowalczyk
59
60
98.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
2
Miłosz
Kowalewski
59
60
98.3%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
3
Dawid
Konieczko
58
60
96.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
4
Dominik
Olszta
57
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Piotr
Stojecki
57
60
95%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
6
Ewa
Stryjewska
57
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
7
Krzysztof
Fornal
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
8
Jakub
Kieroński
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
9
Miłosz
Woźny
55
60
91.7%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
10
Miłosz
Rogaliński
54
60
90%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
11
Dawid
Nowak
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
12
Marvin
Ruciński
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Hubert
Kubiszewski
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
14
Emilia
Kapłon
53
60
88.3%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
15
Patrycjusz
Pużak
53
60
88.3%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
16
Hanna
Sądej
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
17
Dawid
Kropski
51
60
85%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
18
Aleksandra
Benowska
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Anna
Szymczyk
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
20
Mateusz
Klepacki
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
21
Michał
Ryżyk
51
60
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
22
Dawid
Hylicki
48
60
80%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
23
Dawid
Pawłowski
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Paulina
Sokołowska
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Jakub
Łojko
48
60
80%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
26
Aleksandra
Skrzypczak
48
60
80%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
27
Filip
Banasiak
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
28
Weronika
Matkowska
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
29
Aleksandra
Knefel
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
30
Krzysztof
Madzia
45
60
75%
Gimnazjum , Lubniewice
Rejon 3
31
Maciej
Bębenek
44
60
73.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
32
Oskar
Korszun
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Michał
Pulikowski
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
34
Julia Karolina
Świątek
44
60
73.3%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Szymon
Słotwiński
44
60
73.3%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
36
Adrian Jan
Chudzik
43
60
71.7%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
37
Jacek
Nawlicki
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Natalia
Michalewska
42
60
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Filip
Witkowski
42
60
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
40
Marcel
Kasprzak
42
60
70%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
41
Mikołaj
Szawerda
42
60
70%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
42
Michał
Piekutowski
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
43
Mikołaj
Blewoński
41
60
68.3%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
44
Julia
Cholewa
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
45
Bartłomiej
Pająk
41
60
68.3%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Gabriela
Morel
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Alicja
Ignasiak
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
48
Eliasz
Marchut
40
60
66.7%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
49
Jakub
Malinowski
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
50
Michał
Korczak
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
51
Maja
Marciniak
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
52
Natalia
Rozkwitalska
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
53
Adrian
Faliński
39
60
65%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
54
Paweł
Cieślak
39
60
65%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
55
Karolina
Koszela
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
56
Dominik
Gołemberski
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
57
Iga
Jabłonowska
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
58
Jakub
Kreczetowski
38
60
63.3%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
59
Adam
Lewandowski
37
60
61.7%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
60
Jan
Ratajski
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Karol
Malejko
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Julia
Wysocka
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
63
Karolina
Jakubowicz
36
60
60%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
64
Stanisław
Kinal
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
65
Nina
Pawłow
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
66
Bartosz
Szakiel
35
60
58.3%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
67
Mateusz
Polito
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Łukasz
Budny
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
69
Michał
Grzyb
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Nina
Chmielewska
33
60
55%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Aleksandra
Chreptowicz
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
72
Mateusz
Sagan
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Bartosz
Forjasz
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Julianna
Grysiewicz
32
60
53.3%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
75
Szymon
Popadiuk
32
60
53.3%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Jakub
Sobkowiak
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
77
Juliusz
Duraj
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
78
Paulina
Sztama
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Adrian
Piasecki
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
80
Jakub
Miszczyk
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
81
Agnieszka
Tułacz
30
60
50%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
82
Aleksander
Prokopowicz
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
83
Tomasz
Pindel
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
84
Marta
Bogusz
29
60
48.3%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Oskar
Kramer
28
60
46.7%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Anna
Jacyno
28
60
46.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Marcel
Jóźwiak
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
88
Magdalena
Trzybińska
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
89
Adrian
Pietrzak
27
60
45%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
90
Adrian
Staszewski
27
60
45%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Michał
Zapała
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
92
Szymon
Rutkowski
25
60
41.7%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
93
Konstanty
Sikora
25
60
41.7%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
94
Martyna
Żołędź
24
60
40%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
95
Eliasz
Marciniak
24
60
40%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
96
Igor
Rut
24
60
40%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Marcel
Janicki
23
60
38.3%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
98
Dariusz
Juryk
23
60
38.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
99
Marcin
Wieczorek
22
60
36.7%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
100
Maciej
Prętki
21
60
35%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
101
Antoni
Zaborowski
21
60
35%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
102
Hubert
Litwin
20
60
33.3%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
103
Małgorzata
Józefowicz
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
104
Wiktoria
Pietrzak
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
105
Weronika
Świderska
19
60
31.7%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
106
Bartosz
Brudziński
18
60
30%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Dominika
Łuczak
18
60
30%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Wiktoria
Czerkawska
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
109
Maciej
Kasprzak
17
60
28.3%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
110
Amelia
Kępińska
17
60
28.3%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
111
Jakub
Laurentowski
16
60
26.7%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
112
Weronika
Grącikowska
16
60
26.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
113
Karolina
Zacłona
15
60
25%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
114
Maciej
Dengusiak
15
60
25%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
115
Aleksandra
Smolińska
14
60
23.3%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
116
Martyna
Frąckiewicz
13
60
21.7%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Bartłomiej
Minetti
13
60
21.7%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
118
Martika
Pośnik
12
60
20%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
119
Gabriela
Hołubowicz
12
60
20%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
120
Hubert
Korzeniewski
11
60
18.3%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
121
Łukasz
Kula
11
60
18.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
122
Dorota
Gotowska
10
60
16.7%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Kacper
Kiraga
10
60
16.7%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Natalia
Cyl
9
60
15%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
125
Jakub
Dąbrowski
9
60
15%
Publiczne Gimnazjum w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
126
Iwo
Iwanowski
9
60
15%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
127
Mateusz
Kamiński
8
60
13.3%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
128
Martyna
Kusyk
8
60
13.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
129
Karolina
Sieczka
8
60
13.3%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
130
Dominika
Miniewska
7
60
11.7%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
131
Filip
Maniarski
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
132
Błażej
Molik
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
133
Marlena
Mąkosza
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
134
Szymon
Hawryluk
nieobecny/a
60
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
135
Bartłomiej
Traczyk
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
136
Kornelia
Szydło
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Kacper
Woźniak
nieobecny/a
60
--
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
138
Aleksandra
Ćwirko
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników