Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
188 z 188 (100%)
Data publikacji listy
2018-02-26 08:28:15
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Antonina
Arkit
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Martyna
Bobowska
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Laura
Fraszewska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
4
Emilia
Fularz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Eliza
Gaczyńska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
6
Michał
Janecki
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Antoni
Kłobuchowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
8
Marcel
Obara
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
9
Maciej
Piotrowski
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Mateusz
Rurzyński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Gracjan
Głowania
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
12
Klaudiusz
Dankowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
13
Marta
Dutczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
14
Joanna
Michalewska
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Zuzanna
Wałecka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
16
Barbara
Śliwińska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Weronika
Wałukiewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
18
Damian
Krechowicz
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Oliwer
Pirko
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
20
Laura
Gieburowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Mateusz
Cichy
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Szymon
Fliegner
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Konrad
Radzik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Mateusz
Żelasko
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Jakub
Przytuła
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Tomasz
Blaut
95
100
95%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
27
Emilia
Mijas
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Amelia
Kręcisz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Ewa
Michalska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
30
Szymon
Mikołajewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Karolina
Sadowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Michał
Sikora
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Dominika
Wagner
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
34
Michał
Urbański
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Dominik
Walczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Szczepan
Macholak
94
100
94%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Julia
Nowak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
38
Konrad Andrzej
Stępień
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Bartłomiej
Gruszczyński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
40
Szymon
Niedziela
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Dawid
Kromski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
42
Szymon
Sergiel
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
43
Zuzanna
Sroczyńska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
44
Patryk
Skalski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
45
Szymon
Butkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
46
Kornelia
Świdzińska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
47
Michał
Gas
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Szymon
Ratajczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Jan
Stępień
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Dominika
Grzegorzewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Hanna
Runiec
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Damian
Durka
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starosiedlu , Starosiedle
Rejon 5
53
Uliana
Mironowa
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Adam
Babirecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Marcin
Ficek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
56
Ignat
Astrowka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
57
Patryk
Grzyb
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
58
Wiktoria
Cholewińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
59
Monika
Juszczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
60
Karolina
Kasperska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Jan
Gromiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
62
Maciej
Murzicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
63
Paweł
Budziak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Szymon
Szpak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
65
Hubert
Wieraszka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Weronika
Czajkowska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Samuel
Piotrowski
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
68
Zuzanna
Marczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Alicja
Hajdasz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
70
Oliwia
Oleksińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
71
Piotr
Świtalski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
72
Filip
Ciszewski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
73
Rozalia
Pukacka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
74
Aleksander
Pietryka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
75
Oliwia
Krzyniak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
76
Kinga
Dudziak
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Franciszek
Kalembkiewicz
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Dominika
Cieślik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Mikołaj Karol
Lisiecki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Maksymilian
Kazoń
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Barbara
Stasiuk
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
82
Natalia
Kunefał
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Katarzyna
Ryngier
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
84
Hubert
Ponicki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Julia
Stepnowska
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Marcelina
Strehl
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Piotr
Szumański
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Makar
Tarasenko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
89
Jakub
Kiraga
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Julia
Krupińska
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Szymon
Tront
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Hubert
Kifert
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Jakub
Smyrak
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Anna
Ansilewska
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Paulina
Suchecka
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Igor
Lisowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
97
Laura
Chomont
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
98
Gabriela
Majsner
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
99
Szymon Piotr
Markowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
100
Karol
Adamczewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
101
Maciej
Drzygała
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
102
Julita
Goryczko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
103
Jakub Mateusz
Kamrat
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Jakub
Liczbiński
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
105
Jonatan
Goleniewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Dominik
Sołtysiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
107
Hubert
Szukała
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
108
Maciej
Wiązowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
109
Karolina
Wiśniewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Maciej
Zołoteńko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
111
Anna
Błaszczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Maria
Cyran
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Aleksandra
Białostocka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
114
Antoni
Czaplicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
115
Piotr
Grzyś
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
116
Kacper
Górny
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Angelika
Kałużna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
118
Julia
Szocińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Michał
Hnatuśko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Maria
Jurek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
121
Kacer
Karpiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Dominika
Moszczyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Karol
Pawlicki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
124
Jagna
Prętka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
125
Filip
Sanowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Małgorzata
Rumianowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Maria
Rogala
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
128
Hanna
Ważna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Maciej
Uberna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Monika
Winiarska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
131
Wiktor
Wojciszewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
132
Filip
Wyszyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
133
Filip
Zubek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
134
Mateusz
Wiśniewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
135
Julia
Świątek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
136
Hubert
Borowiec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
137
Szymon
Marczenia
85.3
100
85.3%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
138
Kinga
Baer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Jakub
Bisak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Bartosz Adrian
Ambroż
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Michał
Barczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
142
Wkitor
Bocheński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Karolina
Ignaczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Bartosz
Bieganowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Nikodem
Konieczny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Karol
Bojarski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Dawid
Frontczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Jagoda
Jankowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Daniel
Bryszkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Błażej
Czerniachowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Michał
Bury
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Michał
Chybiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
153
Krzysztof
Cieslik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
154
Nikola
Cieśla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
155
Patrycja
Dąbrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
156
Aurelia
Długokęcka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
157
Zuzanna
Ganczar
85
100
85%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
158
Dorota
Kuźnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Bartosz
Snopek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Kinga
Grzęda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Nikodem
Hańczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
162
Aleksandra
Markowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
163
Julia
Kurowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
164
Amanda
Kłusek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
165
Joanna
Pękała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
166
Szymon
Witkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Kinga
Samulak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
168
Emanuel
Stoove-Cieślik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
169
Michał
Bartczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
170
Zuzanna
Fiedorowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
171
Danuta
Kędzierska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Aleksander
Majewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
173
Julia
Miśta
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Mateusz
Swałdek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
175
Simon
Tepper
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
176
David
Tepper
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
177
Mateusz
Zbyrad
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
178
Mateusz
Grusznis
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
179
Adrian
Szymański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
180
Bartosz
Modrzyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
181
Marta
Jurczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
182
Sebastian
Obliński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Julia
Lipska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Maja
Pawelec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Weronika
Struj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Mikołaj
Tomaszewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
187
Dominik
Ziemianski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
188
Jagoda
Tomaszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników