Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
79 z 79 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:05:00
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maksymilian
Pogoda
100
100
100%
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Szkół Plastycznych w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Antoni Michał
Dziedzic
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Maksymilian
Gruszczyński
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Jakub Beniamin
Nowicki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Michał Piotr
Kalinowski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Weronika
Wożniak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
7
Jakub
Olkisz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Cezary
Kaczmarek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
9
Kaja
Czwojda
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Marta Anna
Błaszczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Wojtek
Krawczyk
96
100
96%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Laura
Szadkowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
13
Jakub
Zieliński
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
14
Remigiusz
Laska-Walczak
94
100
94%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Kacper Marcel
Makarowicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Daniel
Śmigielski
94
100
94%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
17
Jakub Michał
Zbroniec
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Bartłomiej
Marchelek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
19
Kaja Maria
Buczyńska
92
100
92%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Weronika
Olejnik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
21
Apolonia
Lenckosz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
22
Sławomir
Malik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Natasza Aleksandra
Pilarska-Korczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
24
Oskar
Korszun
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Paulina
Sokołowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Jadwiga
Krzyżanowska
91
100
91%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
27
Bartosz
Nowak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
28
Jakub
Adamowicz
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
29
Kosma
Didłuch
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Adam
Gabryel
90
100
90%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Filip
Paprocki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Szymon
Wojtuń
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
33
Maja
Szutta
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Gabriela
Bilińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
35
Paweł
Łaskarzewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Patrycja Marta
Wróbel
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Weronika Wiktoria
Ryś
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Grzegorz Robert
Jaciubek
88
100
88%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Kacper
Dziok
88
100
88%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
40
Jan
Ratajski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Jakub Mateusz
Pawłowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Oliwia
Andrys
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
43
Jakub
Czekałowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
44
Konrad
Kowalczyk
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Igor
Kitliński-Czabator
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
46
Ewaryst
Kowalczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Szymon
Grzybowski
87
100
87%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Hanna
Mikołajczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
49
Natalia
Szczepankiewicz
87
100
87%
Gimnazjum nr 2 , Gubin
Rejon 5
50
Jan
Szymański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
51
Dominik
Witek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
52
Wojciech
Wojewoda
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
53
Adrian
Staszewski
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Filip
Staszkowian
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Alina Wiktoria
Kobyłecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Aleksander
Łukaszewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Szymon
Francuzik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Michał
Zapała
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Jakub
Krzywniak
86
100
86%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
60
Jakub
Laurentowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
61
Bryan
Gackowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
62
Błażej
Basaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
63
Nicola
Komorowska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Mateusz
Buchal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
65
Klaudia
Kowalewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
66
Dawid
Naraziński
85
100
85%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Damian Sebastian
Kuźnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Grzegorz Paweł
Błaszczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
69
Wiktor
Ostrowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Maja
Jągowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Szymon
Popadiuk
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Bartosz
Smak
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Remigiusz
Szul
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Mateusz
Żok
85
100
85%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
75
Weronika
Piaskowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
76
Maja Agnieszka
Tkaczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Michalina
Treszczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Mateusz
Wagner
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
79
Julia
Wolnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników