Wyniki: Historia (Gimnazjum) - Rejon 1 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
42 z 42 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:05:00
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kacper
Cieślak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
2
Karolina
Polańska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
3
Jakub
Oleksa
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
4
Jakub
Sikora
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
5
Natalia
Kamińska
94
100
94%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
6
Robert
Pasiewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
7
Michał
Sikora
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
8
Marcel
Kaczmarczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Agnieszka
Szymankiewicz
91
100
91%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Jakub
Teszbir
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
11
Filip
Raduj
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
12
Nikola
Czechowicz
90
100
90%
Gimnazjum nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Piotr
Cieślak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Dominik
Ficner
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
15
Gabriela
Napierała
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
16
Mateusz
Bronisz
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Robert
Kaczmarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Tomasz
Pindel
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
19
Maksymilian
Chmieliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Filip
Dąbrowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Michał
Kujawa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Adrian
Burek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Michał
Moczulski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
24
Bartosz
Jałkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
25
Dominik
Filuś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
26
Stanisław
Kinal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
27
Marek
Lamch
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
28
Julia
Śmierciak
85
100
85%
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Sebastian
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
30
Bartłomiej
Bagiński
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Kacper
Cyganiak
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Alicja
Giżycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Oliwia
Królikowska
85
100
85%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
34
Iga
Tarabuła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
35
Kornelia
Lesiewicz
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Dawid
Pawłowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Sławomir
Stojanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
38
Julita
Michalak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Tatiana
Martyniuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Patrycja
Rinke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
41
Natalia
Rutkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
42
Michał
Sala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników