Wyniki: Język Niemiecki (Gimnazjum) - Rejon 1 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
24 z 24 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:04:54
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Weronika
Matkowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
2
Gabriela
Kubacka
96
100
96%
Gimnazjum , Bogdaniec
Rejon 1
3
Zuzanna
Barna
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Ada
Majgat
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Miłosz
Trojanowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
6
Maciej
Frąszczak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
7
Nadia
Wojciechowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
8
Dawid
Hajduk
90
100
90%
Prywatne Gimnazjum O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Julia
Ignyś
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
10
Mateusz
Czerwiński
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Jan
Kropius
87
100
87%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Kordian
Fechner
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
13
Mirjam
Heck
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Beata
Kęszczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
15
Weronika
Stróżewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
16
Piotr
Żurawski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
17
Jakub
Bakalarz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
18
Allan
Beier Costa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Maja
Grodzka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Wiktoria
Wieczorek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
21
Jan
Moroch
85
100
85%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
22
Maja
Stępień
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gimnazjum , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Zbigniew
Warsztocki
85
100
85%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
24
Aleksandra
Zborowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników