Wyniki: Geografia (Gimnazjum) - Rejon 2 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
22 z 22 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:04:23
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Krzysztof
Fornal
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
2
Igor
Puchacz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
3
Sławomir
Turos
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
4
Michał
Karolak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
5
Weronika Dobrochna
Utrata
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
6
Wiktor
Bralczyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
7
Juliusz
Duraj
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
8
Szymon
Pacan
94
100
94%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
9
Jacek
Pawlak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
10
Wiktoria
Czerkawska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
11
Julia Anna
Gwadera
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
12
Błażej
Molik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
13
Aleks Grzegorz
Madzelan
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
14
Bogna Anastazja
Utrata
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
15
Marcin
Kociołek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
16
Kacper
Pepłowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
17
Jakub
Rój
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
18
Wiktoria
Bielecka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
19
Adam
Naumiec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
20
Adam
Makarewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
21
Daria
Urbanowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
22
Paweł
Sym
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników