Wyniki: Fizyka (Gimnazjum) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
138 z 138 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:04:18
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Patrycjusz
Pużak
100
100
100%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
2
Miłosz
Rogaliński
100
100
100%
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
3
Dawid
Konieczko
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
4
Michał
Korczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
5
Maja
Marciniak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
6
Adrian Jan
Chudzik
100
100
100%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
7
Martyna
Frąckiewicz
100
100
100%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Natalia
Rozkwitalska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
9
Miłosz
Woźny
100
100
100%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
10
Filip
Banasiak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
11
Dominika
Łuczak
100
100
100%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Dawid
Nowak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
13
Kacper
Kowalczyk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
14
Hubert
Kubiszewski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
15
Piotr
Stojecki
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
16
Ewa
Stryjewska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
17
Hanna
Sądej
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
18
Weronika
Świderska
96
100
96%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Hubert
Litwin
96
100
96%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
20
Konstanty
Sikora
96
100
96%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
21
Maciej
Bębenek
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
22
Bartosz
Szakiel
95
100
95%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
23
Emilia
Kapłon
95
100
95%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
24
Magdalena
Trzybińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
25
Jakub
Łojko
95
100
95%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
26
Julia Karolina
Świątek
95
100
95%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Karol
Malejko
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Weronika
Matkowska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
29
Karolina
Jakubowicz
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
30
Maciej
Kasprzak
93
100
93%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
31
Karolina
Sieczka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
32
Juliusz
Duraj
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
33
Krzysztof
Fornal
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
34
Jakub
Kieroński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
35
Łukasz
Budny
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
36
Weronika
Grącikowska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
37
Marcel
Jóźwiak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
38
Kacper
Woźniak
92
100
92%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
39
Mateusz
Klepacki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
40
Dominik
Olszta
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Aleksandra
Skrzypczak
92
100
92%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
42
Jakub
Laurentowski
91
100
91%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Jan
Ratajski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Dariusz
Juryk
91
100
91%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
45
Eliasz
Marchut
91
100
91%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
46
Miłosz
Kowalewski
90
100
90%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
47
Marvin
Ruciński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Wiktoria
Czerkawska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
49
Natalia
Michalewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Adrian
Pietrzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
51
Marcel
Kasprzak
90
100
90%
Społeczne Gimnazjum , Żary
Rejon 6
52
Karolina
Koszela
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
53
Paulina
Sztama
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Julia
Wysocka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
55
Aleksandra
Knefel
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
56
Adam
Lewandowski
89
100
89%
Publiczne Gimnazjum nr 2 , Żagań
Rejon 6
57
Aleksandra
Smolińska
89
100
89%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
58
Filip
Maniarski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
59
Aleksandra
Chreptowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
60
Marcel
Janicki
88
100
88%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
61
Jakub
Malinowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
62
Mikołaj
Szawerda
88
100
88%
Gimnazjum w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
63
Eliasz
Marciniak
88
100
88%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
64
Michał
Ryżyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
65
Adrian
Faliński
87
100
87%
Gimnazjum Publiczne im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
66
Paweł
Cieślak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
67
Błażej
Molik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
68
Mikołaj
Blewoński
87
100
87%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
69
Anna
Szymczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
70
Julia
Cholewa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
71
Dominik
Gołemberski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
72
Gabriela
Hołubowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
73
Adrian
Piasecki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
74
Karolina
Zacłona
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
75
Bartłomiej
Traczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
76
Bartosz
Brudziński
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Krzysztof
Madzia
86
100
86%
Gimnazjum , Lubniewice
Rejon 3
78
Anna
Jacyno
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Martyna
Kusyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
80
Bartłomiej
Pająk
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Nina
Pawłow
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
82
Nina
Chmielewska
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Marta
Bogusz
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Kacper
Kiraga
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Hubert
Korzeniewski
86
100
86%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
86
Wiktoria
Pietrzak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
87
Szymon
Popadiuk
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Igor
Rut
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Adrian
Staszewski
86
100
86%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Filip
Witkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
91
Michał
Grzyb
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Iwo
Iwanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
93
Natalia
Cyl
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
94
Dawid
Kropski
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
95
Mateusz
Sagan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
96
Bartosz
Forjasz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
97
Małgorzata
Józefowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
98
Oskar
Kramer
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Michał
Piekutowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
100
Jakub
Kreczetowski
85
100
85%
Gimnazjum nr 2 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
101
Marlena
Mąkosza
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
102
Dominika
Miniewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego , Otyń
Rejon 4
103
Dawid
Pawłowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
104
Tomasz
Pindel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
105
Julianna
Grysiewicz
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
106
Dawid
Hylicki
85
100
85%
Katolickie Gimnazjum w Żarach , Żary
Rejon 6
107
Alicja
Ignasiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
108
Oskar
Korszun
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
109
Jacek
Nawlicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Kornelia
Szydło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Szymon
Hawryluk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
112
Iga
Jabłonowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
113
Łukasz
Kula
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
114
Mateusz
Kamiński
85
100
85%
Gimnazjum , Nowe Miasteczko
Rejon 4
115
Amelia
Kępińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
116
Michał
Zapała
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Maciej
Dengusiak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
118
Mateusz
Polito
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Paulina
Sokołowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
120
Jakub
Miszczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
121
Bartłomiej
Minetti
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
122
Antoni
Zaborowski
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
123
Gabriela
Morel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
124
Marcin
Wieczorek
85
100
85%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
125
Aleksandra
Benowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
126
Aleksander
Prokopowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
127
Maciej
Prętki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
128
Martyna
Żołędź
85
100
85%
Gimnazjum w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
129
Agnieszka
Tułacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
130
Szymon
Rutkowski
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
131
Michał
Pulikowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
132
Martika
Pośnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
133
Jakub
Sobkowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
134
Szymon
Słotwiński
85
100
85%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
135
Jakub
Dąbrowski
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
136
Dorota
Gotowska
85
100
85%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Stanisław
Kinal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
138
Aleksandra
Ćwirko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników