Wyniki: Język Polski (Gimnazjum) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Gimnazjum
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
155 z 155 (100%)
Data publikacji listy
2017-12-12 08:03:42
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Michał Piotr
Kalinowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Julia Karolina
Świątek
100
100
100%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Julita Elżbieta
Czarnecka
97
100
97%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Grzegorz Robert
Jaciubek
97
100
97%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Julia
Moszkowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Klaudia Dominika
Wybudowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Apolonia
Lenckosz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Maja
Markowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Paulina Ewa
Sokołowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Tomasz Franciszek
Lutkowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Weronika
Świderska
96
100
96%
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
12
Daria
Piotrowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Anna
Bielawa
95
100
95%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jacek
Nawlicki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Hanna
Chorążyczewska
95
100
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Anna
Karczewska
95
100
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Dominika
Tarasiewicz
95
100
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Wiktoria
Ziółek
95
100
95%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Paulina
Szeląg
94.74
100
94.7%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
20
Zuzanna
Brysz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
21
Jakub
Kiklica
93
100
93%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
22
Agnieszka
Siadaczka
93
100
93%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Sandra Amelia
Palka
93
100
93%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Kornelia
Zjawin
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
25
Kinga
Kaczmarek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
26
Emanuela
Król
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
27
Joanna
Nocuń
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
28
Julia
Rekut
93
100
93%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Katarzyna
Eichler
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Agata
Oleszczuk
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Karolina
Kamińska
92.11
100
92.1%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
32
Marta Anna
Błaszczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Julia
Olszańska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Aleksandra
Dziaduszek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
35
Martyna
Biel
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Martyna Agnieszka
Wałach
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Wiktoria
Jaworska
92
100
92%
VI Liceum Ogólnokształcące , Zielona Góra
Rejon 5
38
Jolanta
Mierkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Maria
Sobota
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Zuzanna
Uljasz
92
100
92%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Agata
Rawska
91
100
91%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
42
Tamara
Murzyńska
90
100
90%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Magdalena
Pytel
90
100
90%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Agata
Porębska
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Joanna
Kossowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
46
Szymon
Habura
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
47
Kinga
Rewaj
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
48
Kornelia
Szydło
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Zofia
Łęcka
90
100
90%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Julia
Dobrowolska
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
51
Paulina
Zielińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
52
Dnauta
Macioszek
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
53
Zuzanna
Skorek
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
54
Wiktoria
Zapotoczna
90
100
90%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
55
Wiktoria
Pańtak
89.47
100
89.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
56
Zofia
Polewka
89.47
100
89.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
57
Konrad
Parafiniuk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
58
Julia
Napieralska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
59
Agata
Murzicz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
60
Weronika
Walczak
89
100
89%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
61
Julita Anna
Krupiczowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
62
Barbara
Chlamtacz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
63
Maja
Fórmanowicz
88
100
88%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
64
Jakub
Jankowski
88
100
88%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
65
Karolina
Krzyż
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
66
Martyna Amelia
Kwiatkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Sara
Sokołowska
88
100
88%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Weronika
Wendrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
69
Maja
Krzyżanowska
88
100
88%
Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Edukacyjnym nr 4 , Drzonków
Rejon 5
70
Zuzanna
Łukasiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Dominika
Tańska
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
72
Lidia
Strzałka
87
100
87%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Kaja
Czwojda
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Matylda
Nowak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
75
Alicja
Bakalarczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
76
Jakub
Olkisz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Adrianna Maria
Skibińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
78
Anna Maria
Łysak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
79
Klaudia
Wilk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
80
Julianna
Grysiewicz
87
100
87%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
81
Aleksandra
Hebda
87
100
87%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
82
Agata
Sierpińska
87
100
87%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Emilia
Fudali
86.84
100
86.8%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
84
Wanessa
Muszyńska
86.84
100
86.8%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świdnicy , Świdnica
Rejon 5
85
Błażej
Basaj
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
86
Adam
Bogdanowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
87
Alicja
Płuciennik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
88
Karolina
Bujda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
89
Kinga
Dyka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Klaudia Łucja
Marek
86
100
86%
Gimnazjum nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Laura
Chmiel
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
92
Patrycja
Ciechanowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
93
Katarzyna
Długosz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
94
Weronika
Grajnert
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
95
Wiktoria
Michalak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
96
Agnieszka
Pawlak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
97
Weronika
Olejnik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
98
Anita
Skorupska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
99
Michał
Gwiazdowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
100
Martyna
Kobierska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
101
Patrycja
Bojanowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
102
Klaudia
Tomkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
103
Wiktoria
Szmigielska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie , Gubin
Rejon 5
104
Szymon
Szeląg
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
105
Marlena
Łaska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
106
Martyna
Frąckiewicz
86
100
86%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Iga
Biegańska
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
108
Klaudia
Musiał
86
100
86%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Pola
Dembiecka
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
110
Oskar
Hoffmann
86
100
86%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Julia
Dolczewska
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
112
Paula
Gidaszewska
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
113
Wiktoria
Ładysz
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
114
Szymon
Kaczmarek
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
115
Patrycja
Sobierajska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
116
Jakub
Swatowski
86
100
86%
Gimnazjum nr 4 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Stanisław
Łuczak
86
100
86%
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego , Zielona Góra
Rejon 5
118
Karolina
Lisowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Jakub Beniamin
Nowicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
120
Marta
Dudek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Weronika
Rajfur
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
122
Julia
Kozak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Marek
Simonjetz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Zofia
Adam
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Oliwia
Bakalarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Grzegorz Paweł
Błaszczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
127
Katarzyna
Bosy
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
128
Iga
Chmielewska
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Paulina
Dwornicka
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
130
Nadia
Grygier
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Daniela
Kuczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Marcelina
Kałusiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
133
Marika
Szpakowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
134
Gabriela Monika
Janicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
135
Kacper
Krzesiński
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Julia
Stróżniak
85
100
85%
VI Liceum Ogólnokształcące , Zielona Góra
Rejon 5
137
Dominika
Trybus
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Wiktoria
Jankowska
85
100
85%
VI Liceum Ogólnokształcące , Zielona Góra
Rejon 5
139
Oskar
Korszun
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
140
Laura
Szadkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
141
Agata
Wierzbicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Monika
Mondzelewska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Julia
Sułek
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Szymon
Popadiuk
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Sara
Studzińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Brodach , Brody
Rejon 5
146
Karolina
Świder
85
100
85%
Gimnazjum nr 9 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Pola
Smolińska
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Mikołaj
Woźniak
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Eliasz
Marchut
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
150
Julita
Wójcik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
151
Maja
Mazurkiewicz
85
100
85%
Gimnazjum nr 10 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Aleksandra
Wierucka
85
100
85%
Gimnazjum im. Jana Pawła II , Czerwieńsk
Rejon 5
153
Klaudia
Kowalewska
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Maszewo
Rejon 5
154
Oliwia
Winiarek
85
100
85%
Publiczne Gimnazjum , Maszewo
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników