20 maja 2024

Konkursy regionalne SkillsPoland 2024 – konkursy umiejętności zawodowych

Rozpoczął się cykl konkursów umiejętności zawodowych dla uczniów szkół branżowych, studentów kierunków technicznych i osób rozpoczynających swoją karierę zawodową konkursy regionalne SkillsPoland 2024.

Konkursy regionalne SkillsPoland 2024 są realizowane w całym kraju i stanowią eliminacje do konkursu ogólnopolskiego SkillsPoland 2024. W tegorocznej edycji konkursów, młodzi zawodowcy będą mogli zgłosić się do udziału aż w 20 konkurencjach: BIM/budownictwo cyfrowe, florystyka, frezowanie CNC, , instalacje sanitarne i grzewcze, instalacje elektryczne, integracja robotów przemysłowych, meblarstwo, mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych, mechatronika, przemysł 4.0, stolarstwo, spawalnictwo, fryzjerstwo, zabiegi kosmetyczne, gotowanie, technologia mody, zabiegi kosmetyczne, opieka zdrowotna, administrowanie systemami sieciowymi IT, Inżynieria mechaniczna CAD.

W konkursie, w ramach jednej konkurencji, udział może wziąć 20 zawodników.

SkillsPoland nie tylko uczy, ale wzbogaca i rozwija kwalifikacje młodych osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, stwarza również niepowtarzalną możliwość do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. To szansa na promowanie zawodu i dotarcie do dużego grona odbiorców, w tym do potencjalnych pracowników. To największe tego rodzaju zawody na świecie promujące kształcenie zawodowe i doskonalenie umiejętności To wydarzenie dla wszystkich związanych z edukacją.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.

Rejestracja na konkursy regionalne SkillsPoland 2024!!

Nie czekaj, wypełnij formularz, rozwiąż zadanie online i weź udział w konkursie regionalnym.

broszura_Konkursy_regionalne_2024
Data: 2024-05-20, rozmiar: 1 MB