6 marca 2024

Konferencja „Zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży – etiologia, zagrożenia, zjawiska. Od cyberzaburzeń do nowych substancji psychoaktywnych”

Centrum Szkoleniowe EDUGORZÓW zaprasza do wzięcia udziału w Konferencji pod hasłem: „Zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży – etiologia, zagrożenia, zjawiska. Od cyberzaburzeń do nowych substancji psychoaktywnych”, w ramach inicjatywy Akademickie Wsparcie Polskiej Szkoły. Wykład poprowadzi: dr hab. prof. Mariusz Jędrzejko – pedagog specjalny i socjolog, logoterapeuta, dr hab. nauk społecznych, dr pedagogiki specjalnej, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej, profesor w Instytucie Pedagogiki Akademii Piotrkowskiej.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, pedagogów, psychologów i kuratorów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć dodatkowe kompetencje. Dużą korzyść odniosą także służby mundurowe, pracownicy gminy, zespoły interdyscyplinarne, które coraz częściej muszą mierzyć się z problemami współczesnej młodzieży.

Konferencja odbędzie się w dniu 19 kwietnia (piątek) w godzinach od 10:00- 14:30.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej:

Formularz zgłoszeniowy znajduje się w linku.

Konferencja jest bezpłatna. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.