26 maja 2023

Konferencja naukowo-metodyczna „Uczniowie z niepełnosprawnościami w szkole – wyzwania, dobre praktyki i perspektywy”.

Informujemy Państwa, że w dniu 2 czerwca 2023 r. (godz. 10.00-13.00) odbędzie się konferencja naukowo-metodyczna „Uczniowie z niepełnosprawnościami w szkole – wyzwania, dobre praktyki i perspektywy”. Konferencja realizowana jest przez Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z poznańską AWF – Filia w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizowanego przez GZSN „START” projektu „Gorzowska Spartakiada Paraolimpijska 2023”.

Celem konferencji jest przedstawienie teoretycznych i praktycznych rozwiązań sprzyjających fizycznemu rozwojowi uczniów z niepełnosprawnościami.

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli specjalistów oraz osoby współorganizujące kształcenie integracyjne w Państwa szkołach.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji drogą elektroniczną, dlatego prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w tym adresu email).

Miejsce konferencji:
Aula AWF Poznań Filia w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Estkowskiego 13.

Rejestracja: https://oferta.womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=68

Scenariusz konferencji naukowo-metodycznej:

https://womgorz.edu.pl/biblioteka-pedagogiczna/aktualnosci/uczniowie-z-niepelnosprawnosciami-w-szkole-wyzwania-dobre-praktyki-i-perspektywy-wychowanie-fizyczne-konferencja-naukowo-metodyczna/