11 października 2023

II edycja ogólnopolskiego konkursu „Jagielloński Turniej Fizyczny”

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie „Jagielloński Turniej Fizyczny”.Udział w Konkursie jest bezpłatny, a dla najlepszych uczestników organizator oferuje wstęp na studia na Wydziale FAIS oraz nagrody rzeczowe. Konkurs jest kierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Pierwszy etapu Turnieju rozpoczął się 9 października a potrwa do 19 listopada 2023. Pierwszy etap jest realizowany on-line. Zadania są dostępne na stronie Turnieju a w odpowiedziach do zadań należy podać wynik liczbowy.
W marcu 2024 organizator przewiduje finał Turnieju, na który zaprosi uczniów z najlepszymi wynikami z pierwszego etapu konkursu. Finał konkursu odbędzie się stacjonarnie w Krakowie, w budynku Wydziału FAIS.
Informacje dotyczące Turnieju można znaleźć na stronie JTF

Data: 2023-10-11, rozmiar: 77 KB