26 maja 2023

Gra miejska „Przygoda z Tatą”

Szanowni Państwo

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wspólnie z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje grę miejską „Przygoda z Tatą”. Celem gry jest wzmacnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnego wizerunku ojca, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzania czasu ojców z dziećmi.

Dla wszystkich uczestników przygotowano niespodzianki, a dla najlepszych z każdej kategorii wiekowej atrakcyjne nagrody.  Czeka również loteria, w której do wygrania będą upominki przygotowane przez patronów medialnych i partnerów wydarzenia.

Na zakończenie gry przygotowano piknik rodzinny z licznymi atrakcjami: od sprzętu policyjnego, strażackiego i wojskowego, poprzez dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową, malowanie twarzy, po możliwość zadbania o plecy podczas krótkich zajęć „Zdrowy kręgosłup”.  A na pamiątkę każdy będzie mógł nagrać krótki filmik z całą rodziną.

Partnerami wydarzenia będą: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim, Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Gorzowie Wielkopolskim, PTTK Ziemi Gorzowskiej, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Międzyrzecki Rejon Umocniony – MRU.

Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia 18 czerwca, wypełniając formularz zgłoszeniowy do gry. Zapisy online kończymy 16 czerwca 2023 r. o godzinie 12.00, jednak zapisywać się będzie można też w dniu startu osobiście, przy odbiorze pakietów startowych. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Obowiązują zapisy: https://przygodaztatagorzow.pl/

Facebook – wydarzenie

Regulamin

Załączniki

Gorzów Wlkp. godz. 1030 (3) (1)
Data: 2023-05-26, rozmiar: 212 KB