5 lutego 2024

Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego – ,,Poznajemy Ojcowiznę”

Oddział PTTK Powiatu Żarskiego w Żarach zaprasza do udziału w Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego – ,,Poznajemy Ojcowiznę”, które odbędą się w Żarach w dniu 29.02. 2024 r.

Głównym celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowania małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach: prac tradycyjnych indywidualnych, prac tradycyjnych zespołowych oraz w kategorii prac multimedialnych (indywidualne i zespołowe oceniane łącznie) w szkołach podstawowych (kl. I – VIII) oraz szkołach ponadpodstawowych (licea ogólnokształcące i szkoły zawodowe). W kategorii zespołowej mogą brać udział grupy składające się z 2-4 osób.

Szczegółowe i systematycznie aktualizowane informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej oddziału: www.zary.pttk.pl

Data: 2024-02-05, rozmiar: 94 KB
Karta identyfikacyjna pracy