19 grudnia 2017

Żyj smacznie i zdrowo

zyjsmacznieizdrowonewZapraszamy do wzięcia udziału w 8 edycji jednego z najbardziej cenionych przez nauczycieli, uczniów i rodziców programów edukacyjnych w Polsce poruszających tematykę zdrowego żywienia. To program „Żyj smacznie i zdrowo”, który przez ostatnich siedem lat był realizowany w gimnazjach

Jak co roku, program uzyskał wsparcie i patronat najważniejszych instytucji takich jak Ministerstwo Edukacji Narodowej, Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych, Rzecznik Praw Dziecka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego czy Instytut Żywności i Żywienia.

Nauczyciele, którzy zgłoszą się do udziału w Programie, otrzymają darmowe zestawy edukacyjne zawierające rzetelne i merytoryczne materiały przygotowane przez Zespół Programu „Żyj smacznie i zdrowo” – dietetyka, kucharza, dydaktyka i pedagoga. Każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby nasze pomoce naukowe były jak najbardziej wartościowym uzupełnieniem lekcji i wpisywały się w podstawę programową. Aby otrzymać zestaw edukacyjny zawierający scenariusze lekcji, plakaty, plansze oraz przepisy na zdrowe posiłki, należy zgłosić się do programu za pomocą formularza na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl.