9 października 2020

„Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe” – konkurs plastyczny

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do wzięcia udziału w  konkursie plastycznym pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe”.  Celem konkursu jest budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci, a także kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego od najmłodszych lat.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy I-III
  • klasy IV-VI

Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe” w pracach plastycznych uczniów klas IV-VI  obowiązkiem jest wykorzystanie w swojej pracy oznaczenia PRODUKT POLSKI.

Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2020 r. na adres: gorzow@kowr.gov.pl
w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY – „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Regulamin Konkursu plastycznego
Data: 2020-10-09, rozmiar: 394 KB