11 października 2021

Zaproszenie na konferencję pt Dokumentacja pracy nauczyciela przedszkola- co należy wiedzieć,

Szanowni Państwo.

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych
z oddziałami przedszkolnymi, do udziału w konferencji Dokumentacja pracy nauczyciela przedszkola- co należy wiedzieć, której celem jest wspieranie dyrektorów przedszkoli w zakresie inspirowania do zmian, korzystania z autonomii rad pedagogicznych na bazie obecnych aktów prawnych oraz planowania pracy i rozumienia zasadności tworzenia dokumentacji  wraz z jej kontrolowaniem.

Konferencja realizowana będzie w formie on-line 20 października 2021 r. w godzinach od  10.00 do 12.00.

Rejestracja odbywać się będzie za pomocą systemu konferencji Kuratorium Oświaty do dnia 15 października 2021r.  do godz. 15.00 (liczba miejsc ograniczona). Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą e- mailową powiadomienie wraz z linkiem do spotkania.