21 października 2020

XXVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik oraz Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz informuje o organizacji XXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju, która odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu.

Podobnie jak w ubiegłych latach zostanie powołana jedna komisja wojewódzka. Szkoły lub inne organizacje zawodowe zainteresowane organizacją etapu wojewódzkiego, powinny zgłosić wniosek o powołanie komisji wojewódzkiej do Komitetu Głównego Turnieju w terminie do 30 listopada 2020 r. i uzyskać zgodę na jego organizację dla danego województwa. Organizator etapu wojewódzkiego ponosi koszty organizacyjne.

Dane kontaktowe:

email: komitetglownyturnieju@interia.pl