9 marca 2017

XVII Międzynarodowy Konkurs „Muzealne Spotkania z Fotografią”

muzeumwkoszalinieMuzeum w Koszalinie, organizator międzynarodowego konkursu dla dzieci i młodzieży „Muzealne Spotkania z Fotografią” zaprasza uczniów lubuskich szkół do udziału w XVII edycji imprezy. Konkurs odbędzie się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP i Ministra Edukacji Narodowej RP.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych (pod warunkiem nieukończenia 18 roku życia), którzy podczas wizyty w muzeum wykonali fotografie muzealnych wystaw, pracowni lub budynków. Dozwoloną formą jest także felieton, reportaż bądź esej fotograficzny przedstawiający spotkanie z muzeum.

Termin nadsyłania prac mija 14.06.2017r.

Finał konkursu – otwarcie wystawy połączone z wręczaniem nagród nastąpi 21.09.2017 r.

Załącznik:

1. Regulamin konkursu