3 stycznia 2023

XIV Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach”

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w  konkursie historyczno-literackiego „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu.

Konkurs adresowany jest do młodzieży szkolnej (klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych) na terenie całej Polski.

Prace należy nadsyłać na adres Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu (ul. Słowackiego 48, 47-400 Racibórz) w nieprzekraczalnym terminie do 28.04.2023r. Istnieje możliwość przesłania pracy konkursowej drogą elektroniczną na adres organizatora: pordziksp15@gmail.com. Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 508159341.

Regulamin konkursu znajduje się w załączeniu.