27 października 2022

Wyniki konkursu „Bezpiecznie w wakacje? Znam się na tym!”

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie w wakacje? Znam się na tym!” zakończony. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybrała pracę wykonaną przez Natalię Komarnicką z Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy pt.: „Bezpieczne wakacje”. Konkurs organizowany był w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn.: „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., organizatora konkursu, wpłynęło ponad 40 prac. To spośród nich komisja wyłoniła trzech zwycięzców. Okazali się nimi:

1. Natalia Komarnicka z ZSZ w Łęknicy, praca pt. „Bezpieczne wakacje”.
  2. Oliwia Kwiatkowska z SP nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu, praca pt. „Wypoczynek nad jeziorem pod czujnym okiem Policji”.
  3. Wiktoria Salieva z ZSZ w Łęknicy, praca pt. „Bezpieczne wakacje”.

Praca komisji konkursowej, składającej się z przedstawicieli Wojewody Lubuskiego, Lubuskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego oraz funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KWP w Gorzowie Wlkp. przebiegała burzliwie, a to ze względu na wyrównany poziom prac.

Przypomnijmy. Celem konkursu, kierowanego do uczniów klas IV-VIII było propagowanie bezpiecznych zachowań dzieci podczas letniego wypoczynku. Za pomocą pracy plastycznej jego uczestnicy przedstawić mielie swoje spojrzenie na bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas letniego wypoczynku.

Przy ocenianiu prac pod uwagę brano: zgodność pracy z tematyką konkursową, wartość artystyczną i techniczną wykonania pracy oraz wartość merytoryczną i walory edukacyjne pracy.

Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez Wojewodę Lubuskiego, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. oraz Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie Wlkp.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

II miejsce Oliwia Kwiatkowska
Data: 2022-10-27, rozmiar: 956 KB