19 grudnia 2017

Wyniki zawodów II stopnia Olimpiady Losy żołnierza … 2017/2018

Komisja egzaminacyjna w składzie: Krzysztof Słapczyński, Radosław Grązka, Tomasz Młyńczak przeprowadziła, 14 grudnia 2017 r.  w VI Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze, zawody II stopnia (międzyszkolne) Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. W etapie wzięło udział 13 uczniów, z 6 szkół: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie, Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach, I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze.

 

Uczniowie uzyskali następujące wyniki:

 

Lp. Imię i nazwisko Szkoła Punkty
1. Krzysztof Binkowski I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie 151
2. Karolina Gomułka I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie 142
3. Jakub Derda I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 140
4. Wojciech Kościukiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp. 140
5. Konrad Zaleski I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 131
6. Dawid Zajączkowski I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 130
7. Jan Romanowicz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie 129
8. Julia Michalak Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach 122
9. Kacper Grzelak I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie 121
10. Daniel Kwiatkowski Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze 109
11. Jakub Walczak I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 109
12. Anna Kachel I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie 100
13. Olivier Heermann I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 98

 

Uczniowie którzy zdobyli ponad 60% punktów i zostali zakwalifikowani do zawodów III stopnia (wojewódzkich): Krzysztof Binkowski, Karolina Gomułka, Jakub Derda, Wojciech Kościukiewicz, Konrad Zaleski, Dawid Zajączkowski, Jan Romanowicz, Julia Michalak, Kacper Grzelak. Gratulujemy wyników.

 

Informacje dotyczące organizacji zawodów III stopnia podamy w oddzielnym komunikacie.

 

 

oceń artykuł

średnia ocena / 5. liczba głosów: