24 kwietnia 2017

Wyniki eliminacji rejonowych Konkursu BRD “Uczeń na drodze”

Uczeń na drodze – za nami eliminacje rejonowe Konkursu.

Organizatorzy informują, że zakończyły się eliminacje rejonowe Konkursu BRD Uczeń na drodze. W załączniku przedstawiamy wyniki wszystkich szkół, które wzięły udział. Do finału zakwalifikowały się szkoły zaznaczone kolorem. Gratulujemy. Przewidujemy, że finał odbędzie się w czerwcu, gdzie – oczekujemy na zaproszenia ze szkół zakwalifikowanych. Kontakt w tej sprawie: pasek@zg.wordy.pl .

Proszę śledzić stronę, wkrótce podamy zasady doboru kolejnych uczniów do drużyny oraz  termin i miejsce finału. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom za przeprowadzenie eliminacji szkolnych i przygotowanie uczniów do udziału w eliminacjach rejonowych. Dziękujemy także kierownictwu szkół w : Tomaszowie, nr 6 w Świebodzinie, Gronowie, Bytomiu O. za przyjęcie u siebie eliminacji rejonowych.

Uczen na drodze - Wyniki rejony 2017
Data: 2017-04-24, rozmiar: 32 KB