19 września 2013

Wykaz placówek akredytowanych

logo koWykaz  placówek  i  ośrodków  prowadzących  kształcenie ustawiczne  w  formach  pozaszkolnych.

 

Nazwa placówki

Miejscowość

Ulica

Imię i nazwisko kierownika

Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego.

Zielona Góra

Długa

Małgorzata Olech-Klonecka

Eugeniusz Kubiś prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „MOTOREX”.

Zielona Góra

Dąbrowskiego

Eugeniusz Kubiś

Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców.

Gorzów Wlkp.

Obotrycka

Jan Żukowski

Mikołaj Nisiewicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ERFOLG Consulting.

Gorzów Wlkp.

Mieszka I

Mikołaj Nisiewicz

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Spółka Z o.o Oddział Zielona Góra Ośrodek Szkolenia Motorowego.

Zielona Góra

Wiejska

Krzysztof Radkowski

Sebastian Wachowiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „RARA AVIS”.

Rogoziniec

 

Sebastian Wachowiak

„STILTRANS” Sp.zo.o

Gorzów Wlkp.

Walczaka

Witold Bohdanowicz

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Zarząd Główny w Warszawie Oddział Okręgowy w Zielonej Górze.

Zielona Góra

Kopernika

Helena Uchman-Kopytko

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Gorzów Wlkp.

Podmiejska

Zbigniew Józefowski

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Gorzów Wlkp.

Sikorskiego

Zbigniew Staszak

Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Zielona Góra

Sary Rynek

Jerzy Stawski

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Sulęcin

Witosa

Wojciech Lewicki

Centrum Kształcenia Zawodowego

Gorzów Wlkp.

Pomorska 67

Grażyna Sławińska

„IMPULS” Sp. z o.o.

Gorzów Wlkp.

Walczaka25

Agnieszka Pacek – Matuszewska

Instytut Rozwoju Gospodarczego Andrzej Łączak

Osogóra 7

Osogóra 7

Andrzej Łączak

Centrum Kształcenia Ustawicznego „PRESTIGE”

Zielona Góra

Dąbrowskiego 1

Elżbieta Heyduk

HEMIBAU Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Zielona Góra

Kupiecka 28

Witold Wydra

Agencja Doradztwa Inwestycyjnego Sp. z o.o.

Baczyna

Kolonia Południowa 6

Waldemar Szadny

Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców

Zielona Góra

Bolesława Chrobrego

Jarosław Jarzyński

Zakład Usług Szkoleniowych „Didasko” s. c.

Świebodzin

Nowa 46

Dorota Mitela, Tadeusz Mitela

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mikrus” Andrzej Kawalec

Gorzów Wlkp.

Spokojna 72 -73

Andrzej Kawalec

Szkoła Kierowców „Polonez” Anna Winiarska – Doktór

Gorzów Wlkp

Czereśniowa 6

Anna Winiarska – Doktór

Ośrodek Szkolenia Kierowców Czesława Hołołub

Brzezie k/ Sulechowa

Józefa Czapskiego

Czesława Hołołub

Lingua Viva Małgorzata Zielińska

Zielona Góra

Boh. Westerplatte

Małgorzata Zielińska

Szkoła Jazdy Delta Waldemar Sacharuk

Tomaszowo

Akacjowa 20/6

Waldemar Sacharuk

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Zielona Góra

Nowa 4b

Rafał Gajewski

Ośrodek Techniki Spawalniczej – Bronisław Pawlak

Zielona Góra

Sulechowska 4a

Bronisław Pawlak

Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego

Zielona Góra

Staszica 2

Bogusław Baszczak

English Language School s.c.

Zielona Góra

Piaskowa 3C

Anna i Krzysztof Pałgan