6 czerwca 2018

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Lubuskiego Kuratora Oświaty organizowanych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie

W dniu 4 czerwca 2018 r. o godzinie 1100 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkól podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata. W roku szkolnym 2017/2018 Lubuski Kurator Oświaty przy pomocy komisji szkolnych, rejonowych i wojewódzkich zorganizował 4 konkursy przedmiotowe z następujących przedmiotów: język angielski, język niemiecki, język polski i matematyka.

W tegorocznej edycji konkursów na etapie szkolnym udział wzięło 10 112 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 1 926 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 226 uczniów, z których 88 uzyskało tytuł laureata.

Uroczystość uświetnili swoimi występami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Gratulujemy wszystkim laureatom ich nauczycielom oraz rodzicom laureatów uzyskanego wyniku.