8 maja 2017

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Lubuskiego Kuratora Oświaty organizowanych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie

W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godzinie 1100 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości wszystkim laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata. W roku szkolnym 2016/2017 Lubuski Kurator Oświaty przy pomocy komisji szkolnych, rejonowych i wojewódzkich zorganizował 6 konkursów przedmiotowych z następujących przedmiotów: historia i społeczeństwo, język polski, matematyka, przyroda, język angielski i język niemiecki.

W tegorocznej edycji konkursów na etapie szkolnym udział wzięło 15 046 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 3 338 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 402 uczniów, z których 102 uzyskało tytuł laureata.

Uroczystość uświetnili swoimi występami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim.

Gratulujemy wszystkim laureatom ich nauczycielom oraz rodzicom laureatów uzyskanego wyniku.