17 maja 2018

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie

Lubuski Kurator Oświaty uprzejmie informuje, że uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 odbędzie się 4 czerwca 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 1100 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 107 wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich (sala 102, I. piętro).

Podczas uroczystości wszystkim laureatom wręczone zostaną stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Zaświadczenia dla finalistów konkursów wojewódzkich przekazane zostaną do szkół w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy laureatów oraz ich opiekunów.