22 maja 2017

Uczeń na drodze – zapraszamy na finał.

Organizatorzy Konkursu BRD Uczeń na drodze informują, że finał Konkursu odbędzie się 8 czerwca 2017 r. o godz. 13:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Zielonej Górze, ul. Wyszyńskiego 17. Finał będzie polegał na rozwiązywaniu testu wiedzy z zakresu BRD i PPP. Drużyna uczestnicząca w finale powinna składać się z sześciorga uczniów:
– trzy osoby reprezentujące zakwalifikowaną szkołę na eliminacjach rejonowych (w rankingu poz. 4, w zastępstwie poz. 5);
– trzy kolejne osoby (po jednej z klas 4, 5, 6) sklasyfikowane w rankingu szkolnym na poz. 6 (w zastępstwie poz.7).
Dzieci powinny posiadać przy sobie legitymację szkolną.

Zgodnie z informacją zawartą w regulaminie istnieje możliwość pomocy finansowej (w kwocie 0,50 zł za 1 km) do kosztów transportu drużyny na finał. W takim przypadku bardzo proszę opiekunów o zgłaszanie takiej potrzeby e-mailem na adres: pasek@zg.wordy.pl w terminie do 23.05.2017 r. Informacja powinna zawierać oczekiwaną kwotę pomocy wynikającą z długości trasy do przejechania.

Szkoły zakwalifikowane do finału:
Nowe Kramsko
Drzonków