11 września 2017

Turnus uśmiechu – bezpłatne dwutygodniowe zielone szkoły w Wiśle

Fundacja ING Dzieciom od dwunastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. 4 września 2017 r. fundacja ogłosiła konkurs na najlepsze pomysły na turnusy edukacyjne, inaczej zwane zielonymi szkołami. Na stronie internetowej www.ingdzieciom.pl znajdują się wszystkie informacje dotyczące konkursu, regulamin i wniosek oraz opis dotychczas zrealizowanych turnusów.

Do udziału w konkursie zachęcamy szkoły podstawowe i placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych. Fundacja ING Dzieciom czeka na pomysły na dwutygodniowe turnusy. Ważne, aby dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności.

Nagrodą w konkursie jest udział  50-cio osobowej grupy uczniów wraz z kadrą pedagogiczno-wychowawczą w dwutygodniowym turnusie edukacyjnym i realizacja własnego programu dydaktyczno-wychowawczego. Koszt turnusu pokrywa Fundacja ING Dzieciom.

Wnioski można składać do 2 października 2017 r. drogą elektroniczną, za pośrednictwem formularza na stronie www.ingdzieciom.pl

Turnusy odbędą się w następujących terminach:

– od 18 listopada do 2 grudnia 2017 r.

– od 2 grudnia do 16 grudnia 2017 r.

– od 24 lutego do 10 marca 2018 r.

– od 10 marca do 24 marca 2018 r.

Pytania dotyczące konkursu można kierować do organizatora:

Fundacja ING Dzieciom

fundacja@ingdzieciom.pl