4 grudnia 2020

Trwa nabór do projektu szkoleniowego pn. „Lekcja: Enter”

Zachęcamy nauczycieli i dyrektorów do udziału w projekcie szkoleniowym pn. „Lekcja: Enter”. Przedsięwzięcie jest skierowane do nauczycieli wszystkich typów szkół w całej Polsce. Jego celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych i metodycznych nauczycieli, szczególnie w kontekście kształcenia na odległość i wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w tym procesie. W ramach projektu „Lekcja: Enter” zostanie przeszkolonych ponad 75 tys. nauczycieli. Rekrutacja na szkolenia jest prowadzona w sposób ciągły.

Udział w projekcie jest uwzględniany w przyznawaniu środków na zakup sprzętu w ramach programu Aktywna Tablica.

Szczegóły znajdują się w załączonym Regulaminie projektu oraz na stronie https://lekcjaenter.potest.pl/

W załączniku znajduje się wzór zgłoszenia, jakie należy odesłać, aby zgłosić udział szkoły w projekcie. Do zarejestrowania szkoły na platformie „Lekcji :Enter” wystarczy przesłanie skanu zgłoszenia .

Regulamin POTEST lubuskie II edycja
Data: 2021-01-07, rozmiar: 380 KB