4 sierpnia 2020

Szósta edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (ESDW)

Szanowni Państwo

Minister Klimatu zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (ESDW), który będzie trwał od 20 do 26 września 2020 r. Do udziału w tym wydarzeniu, którego celem jest promowanie Celów Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030 przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych, minister zaprasza uczniów, studentów, organizacje pozarządowe, naukowców, a także samorządy, przedsiębiorstwa oraz wszystkie osoby, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju.

Już teraz mają Państwo możliwość zarejestrować swoje inicjatywy na europejskiej platformie www.esdw.eu. Projekty mogą być realizowane w dniach 18 września – 8 października br. W związku z zagrożeniem epidemicznym zachęcamy przede wszystkim, do podejmowania aktywności, które mogą być bezpiecznie zrealizowane i są dostosowane do obowiązujących ograniczeń np. lekcje, warsztaty, webinary, wystawy, projekty filmowe, a także wszelkie inicjatywy wirtualne.

Data: 2020-08-04, rozmiar: 725 KB