menu główne

Warsztaty:. Narzędzia do autoewaluacji w Szkole Promującej Zdrowie Drukuj
Autor: Anna Żarnowska
poniedziałek, 30 stycznia 2017 15:46

wom gorzowWojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. zaprasza koordynatorów szkół i przedszkoli promujących zdrowie oraz innych nauczycieli zajmujących się edukacją zdrowotną i promocją zdrowia do udziału w 8-godzinnych warsztatach nt. Narzędzia do autoewaluacji w Szkole Promującej Zdrowie. Szkolenie odbędzie się w maju 2017r.

Warsztaty  poprowadzi Valentina Todorovska-Sokołowska  (ORE w Warszawie).  Pełna informacja o szkoleniu na stronie internetowej Ośrodka: www.womgorz.edu.pl

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp.

sio

prawo_oswiatowe