menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Seminarium : Współpraca jako warunek podniesienia jakości działań w szkole i przedszkolu promującym zdrowie Drukuj
Autor: Anna Żarnowska
poniedziałek, 30 stycznia 2017 15:42

wom gorzowWojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. zaprasza koordynatorów szkół/przedszkoli promujących zdrowie, nauczycieli zajmujących się edukacją prozdrowotną i promocją zdrowia  do udziału w seminarium Współpraca jako warunek podniesienia jakości działań w szkole i przedszkolu promującym zdrowie. Szkolenie odbędzie sie w  marcu 2017 r.

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Ośrodka.

Pełna informacja pod adresem:  https://womgorz.edu.pl/

sio

prawo_oswiatowe