menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Seminarium: Szkoła i przedszkole promujące zdrowie środowiskiem sprzyjającym rozwojowi fizycznemu uczniów – prezentacja doświadczeń Drukuj
Autor: Ewa Rawa
środa, 09 marca 2016 09:03

nowe logo spzWojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. zaprasza koordynatorów szkół/przedszkoli promujących zdrowie, nauczycieli zajmujących się edukacją prozdrowotną i promocją zdrowia oraz wychowawców klas  do udziału w seminarium Szkoła i przedszkole promujące zdrowie środowiskiem sprzyjającym rozwojowi fizycznemu uczniów – prezentacja doświadczeń, które odbędzie się 30 marca 2016 r. Rozpoczęcie - godz. 15.30, zakończenie - 18.45.

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Ośrodka.

Pełna informacja pod adresem:  https://womgorz.edu.pl/?svc=rejestracja&act=szw&kat=68&id=471

sio

prawo_oswiatowe