menu główne
System Informacji Oświatowej (SIO)

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science

banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Korekta nr 2 SIO z 30.09.2015 r. dotycząca części oświatowej subwencji ogólnej Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)
poniedziałek, 04 stycznia 2016 14:27

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało samorządom prośbę dotyczącą weryfikacji danych wprowadzonych do bazy SIO, na podstawie których szacowana jest część oświatowa subwencji ogólnej należnej JST w 2016 r. Pisma dotyczące korekty dostępne są na stronie:

Uwagi do korekty.

Bardzo ważne jest aby stany, skorygowane w dokumentacji papierowej, znalazły swoje odzwierciedlenie w plikach przekazywanych samorządom przez szkoły i placówki. Brak tożsamości, pomiędzy informacją zawartą w dokumentacji papierowej a informacją zawartą w plikach SIO, skutkować będzie nieważnością korekty.

Pliki z JST proszę przekzać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do godziny 12:00 14 stycznia 2015 r.

sio

prawo_oswiatowe