4 października 2017

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne wakacje nad wodą”

29 września 2017 r., w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. rozstrzygnięto wojewódzki konkurs plastyczny pn. „Bezpieczne wakacje nad wodą”, realizowanego w ramach Programu działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje 2017”. Na konkurs zostało nadesłanych 160 prac uczniów z klas IV – VI.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Justyna Kowalska, lat 12, praca pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą” – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie.

II miejsce – Emilia Azarowska, lat 10, praca pt. „Moje wakacje” – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku.

III miejsce – Aleksandra Bogusz, lat 12, praca pt. „Bezpieczne wakacje ponad wszystko” – Szkoła Podstawowa w Bukowie.

Komisja konkursowa zadecydowała również o przyznaniu dwóch wyróżnień:

– Kacper Krzywicki, lat 12, praca pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą” – Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich w Gubinie.

– Martyna Nowak, lat 11, praca pt. „Nie oddalaj się od rodziców” – Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolnym w Zielonej Górze.