menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Rozporządzenie w sprawie udzielania gminom dotacji celowej z budżetu państwa na dofinansowanie zadań w zakresie wychowania przedszkolnego Drukuj
Autor: Piotr Gąsiorek (tel. 957255014)
czwartek, 22 sierpnia 2013 00:00

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
z dnia 13 sierpnia 2013 r.

Tekst rozporządzenia

Treść niniejszego aktu prawnego nie stanowi źródła prawa, lecz jest tylko ich zapisem elektronicznym. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią akty prawne ogłaszane i wydawane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich.

Z uwagi na niedoskonałość zabezpieczeń chroniących dane zapisane w formie elektronicznej, a także możliwość błędnego wprowadzenia danych, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanego tu aktu prawnego.

sio

prawo_oswiatowe