6 marca 2018

Przewodnik procedur akredytacji placówek prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych Drukuj

Przewodnik procedur akredytacji placówek prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych dostarcza zainteresowanym podmiotom informacji na temat procedur akredytacyjnych.

Przewodnik procedur akredytacji opisuje postępowanie akredytacyjne uwzględniające etapy akredytacji oraz udział w nich poszczególnych podmiotów. Zawiera praktyczne przykłady stosowania przepisów rozporządzenia przez podmioty uczestniczące w akredytacji. Zawiera szczegółowy komentarz do załączników do rozporządzenia wraz z przykładami ich wypełnienia, z uwzględnieniem sytuacji nietypowych, ponadto zawiera wzory dodatkowych pism do wykorzystania przez podmioty uczestniczące w procesie akredytacji.

Plik: Przewodnik akredytacji