7 kwietnia 2022

Projekt Stali Gorzów „Pokaż dziecku żużel”

Rok 2022 r. jest rokiem szczególnym, ponieważ w tym sezonie Klub Sportowy Stal Gorzów obchodzi 75 – lecie swojego funkcjonowania.

W ramach jubileuszu przygotowano projekt pt. „Pokaż Dziecku Żużel”, który ma na calu promowanie wśród uczniów zasad fair play i sportowej rywalizacji. Zapoznanie ich z dyscypliną jaką jest żużel, wartościami jakie niesie za sobą przynależność do żółto-niebieskich barw na stadionie imienia Edwarda Jancarza.

Program ma być platformą do spotkań uczniów z zawodnikami Stali Gorzów, podczas których dzieci mógłby poznać historię klubu. Wszyscy uczniowie są zaproszeni na mecz U24 Ekstraliga. Uczestnictwo dzieci jest bezpłatne. Akcja obejmuje miasta, gminy i powiaty z terenu województwa: Lubuskiego, Zachodniopomorskiego i Wielkopolskiego.

W najbliższym czasie utworzy się Klub Samorządowy Stali Gorzów, który będzie kreował współpracę na linii: klub-samorząd.

Zapraszamy do aktywnego włączenia się do programu „Pokaż dzieciom Żużel”.
W razie jakichkolwiek pytań kontakt z osoba kierująca w/w akcją:  Michał Wasilewski tel. 605050145, m.wasilewski@stalgorzow.pl

Data: 2022-04-07, rozmiar: 482 KB
Data: 2022-04-07, rozmiar: 557 KB