menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Prezentacja projektu „ IMPULS - Implementacja kontaktów z praktyką w przedsiębiorstwach dla nauczycieli i uczniów” – konferencje dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
poniedziałek, 06 października 2014 14:45

impuls big qualityKonferencje dla dyrektorów lubuskich szkół i placówek oświatowych  pn.„Organizacja roku szkolnego 2014/2015” były miejscem do zaprezentowania projektu „Impuls – Implementacja kontaktów z praktyką w przedsiębiorstwach dla nauczycieli i uczniów” i przekazania informacji o celach, podejmowanych działaniach i stanie ich realizacji oraz planowanej konferencji podsumowującej.

W konferencjach, które odbyły się 27.08.2014 r. (gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, centra kształcenia ustawicznego, centra kształcenia praktycznego, ośrodki doskonalenia i dokształcania zawodowego) i 28.08.2014 r. (poradnie psychologiczno-pedagogiczne, placówki doskonalenia nauczycieli, biblioteki pedagogiczne, szkoły i placówki specjalne, młodzieżowe domy kultury, szkolne schroniska młodzieżowe) udział wzięło 334 dyrektorów.

sio

prawo_oswiatowe